Pożyczki z komornikiem
Warning: include(adwords1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/kylu79/ftp/polecanepozyczki.pl/index.php on line 120

Warning: include(): Failed opening 'adwords1.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/kylu79/ftp/polecanepozyczki.pl/index.php on line 120

Osoby poważnie zadłużone, które posiadają egzekucję komorniczą, niestety nie mają już szans na otrzymanie jakiegokolwiek kredytu czy też pożyczki w instytucji bankowej. Oczywiście jest zrozumiałe, bowiem banki nie mogą pozwolić sobie na ryzyko związane z zaufaniem osobie zadłużonej, często uzależnionej od „życia na kredyt”.

Nie oznacza to jednak, że pożyczki z komornikiem nie są w ogóle dostępne na rynku. Okazuje się, że część firm prywatnych posiada takie właśnie produkty w swojej ofercie. Oczywiście charakteryzują się podwyższonym oprocentowaniem, jednak dla wielu osób to tak naprawdę jedyne wyjście by uzyskać dodatkowe pieniądze a także często pierwszy krok, aby w końcu poradzić sobie z zadłużeniem.

Coraz częściej, firmy, które udzielają pożyczek z komornikiem dodatkowo starają się także pomóc swoim klientom – zyskują więc oni zarówno wsparcie finansowe, jak i cenne porady w walce z długami. Instytucje pożyczkowe podchodzą bardzo indywidualnie do każdego klienta i jego sytuacji, wspólnie ustalając warunki i termin spłaty. Każda osoba, która zdecyduje się na kredyt z komornikiem, powinna zdawać sobie sprawę z faktu, iż jest to dla niej ostatnia szansa, której z pewnością nie może zmarnować.

Pożyczki z komornikiem bez większych problemów udzielane są na niewielkie kwoty, natomiast przy większych sumach firma zawsze wymaga poręczenia lub zabezpieczenia od pożyczkobiorcy.
 POŻYCZAJ ODPOWIEDZIALNIE

Zanim zdecydujesz się na zaciągnięcie pożyczki, kredytu czy jakichkolwiek innych zobowiązań finansowych, zapoznaj się z poradami dotyczącymi odpowiedzialnego pożyczania pieniędzy. To na prawdę bardzo ważne, żeby pożyczać pieniądze tylko w sytuacjach kiedy są nam one niezbędne i mamy pewność,  że nie będziemy mieli problemów z ich spłatą oraz, że raty pożyczki nie wpłyną negatywnie na nasz poziom życia.

Zanim skorzystasz z jakiejkolwiek oferty (produktu, usługi, promocji) banku/firmy prezentowanej powyżej, zapoznaj się z wszelkimi oficjalnymi dokumentami wymaganymi przepisami prawa, do których należą między innymi:

  • wzór umowy pożyczki

  • regulamin

  • umowa ramowa

  • umowa ubezpieczenia

  • ryzyko kredytowe

  • zasady udzielania pożyczek/kredytów

Dokładne i najbardziej aktualne dane dotyczące oprocentowania, kwot pożyczki, okresu spłaty jak i wszelkich innych warunków udzielania pożyczek (kredytów) znajdziesz na stronach internetowych konkretnego banku/firmy pożyczkowej.

 


EDUKACJA FINANSOWA DLA CIEBIE

Uzupełnij swoją edukację finansową - Przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo wartościowych materiałów z zakresu zarządzania domowym budżetem, zaciągania pożyczek, użytecznej ekonomii i wiele wiele więcej (finansowe gry, video, animacje, książki i artykuły). Materiały edukacyjne pochodzą z portalu edukacji finansowej Narodowego Banku Polskiego oraz forum Przyjaznych Inwestorów.

Wspieramy akcję Przeczytaj zanim podpiszesz - Pamiętaj, że zanim skorzystasz z jakiejkolwiek oferty finansowej, zapoznaj się dokładnie z umową jak i z wszelkimi informacjami na temat wybranej oferty.

Masz problemy ze spłatą zobowiązań kredytowych? Pomożemy Ci - Sprawdź TERAZ !

 
 
 

SPRAWDŹ WARUNKI ZAWSZE 2 RAZY ZANIM WEŹMIESZ KREDYT / POŻYCZKĘ

W szczególności, mimo dołożenia starań, autor strony nie gwarantuje, że przedstawione tu oferty nie uległy zmianie. Za każdym razem przed wzięciem pożyczki należy zapoznać się z aktualną ofertą firmy dostępną po kliknięciu w link prowadzący do serwisu internetowego danej firmy, który zamieszczony jest przy opisie oferty pożyczkowej/kredytowej.

Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Samo oprocentowanie pożyczki nie przekracza średniej stawki stosowanej w bankach.

Oferty przedstawione na stronie są ofertami zewnętrznych firm pożyczkowych, nie związanych z autorem niniejszego serwisu.

Autor strony nie ponosi odpowiedzialności za działania ani oferty tych firm.


 

Opinie Klientów :


Credit Solution Company 2017-01-23 06:26:21
Witaj!

Potrzebujesz wsparcia finansowego? Śledź pieniądze i uzyskać wszystkie rodzaje kredytu natychmiast!

€ 1000 do € 10.000.000,00
* Cel * oprocentowanie 3%
* Wybór pomiędzy 1-20 lat płacą.
* Wybierz między miesięcznego i rocznego planu płatności.
* Elastyczność kredytu.

Aby uzyskać pomoc, prosimy o kontakt. E-mail: creditsolutioncompany@gmail.com

Z poważaniem
Zarządzanie

lisa 2016-12-30 09:17:18
Chcę podziękować panu westhood z apexloans dla dał mi kredyt. Mam po utracie 6000euro do fałszywych kredytodawców. i złożyła wniosek o pożyczkę z apexloans i dostałem pożyczkę. jeśli trzeba dziś pożyczkę ubiegać za pośrednictwem poczty elektronicznej; apexloans@yahoo.com

hopkinson lance 2016-12-29 15:57:43
Dobry dzień,

Czy jesteś w jakikolwiek kryzys finansowy?
Czy jesteś w potrzebie pożyczki? Jeśli tak,
Jest to firma, która jest tutaj, aby pomóc, daje pożyczkę dla obu osób i firm, niezależnie od ilości lub opóźnieniem, oprocentowanie jest niedrogie. w razie zainteresowania prosimy o kontakt poprzez e-mail za pośrednictwem hopkinsonloan@outlook.com i wypełnić poniższe informacje.

Pełne imię i nazwisko:
Kwota kredytu:
Czas trwania kredytu:

Dzięki.

Przerzuć Oliveira 2016-12-27 14:17:33
witaj jesteś w trudnej sytuacji finansowej ??? i trzeba pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej, należy zwrócić dług lub dla leków ?? Jeśli tak, proszę połączyć się z pani Stella Rene CEO pani Stella Rene Kredytowej Firm jej firma jest bezpieczne, zabezpieczone i zaufany w tym samym czasie, ponieważ jest to firma, gdzie ja właśnie zrealizowane pożyczkę w wysokości $ 120,000,00 i było udane i faktycznie mój marzenia się do dzisiaj, więc chcę używać tego medium poinformować każdego, kto jest w potrzebie pożyczki, aby połączyć się z pocztą elektroniczną pod {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com}

przetestowane i zaufanie.

Przerzuć Oliveira

Pani Sandra Ann 2016-12-17 13:06:04
Witam bracia i siostry, czy zostały poszukiwania legit pilnej pożyczki na długo? Brak dalszych dobrze poszukać, bo mam do was rozwiązanie problemu kredytu, email LEGI ANTONIO LOANFIRM na pilną pożyczkę już teraz, wysłać je za pomocą (legiantonioloanfirm@hotmail.com) dali mi pożyczkę wczoraj.

Pani Sandra Ann.

Maria Ruzickova 2016-12-12 14:50:46
Dobry dzien.

Otrzymalem pozyczke 75.000 euro od senatora Waltera. Skontaktuj sie z nim dalej; senatorrpwalter@hotmail.com lub senatorpwalter@seznam.cz. On jest renomowana pozyczkodawcy.

Maria Ruzickova 2016-12-12 13:20:55
Dobry dzien.

Otrzymalem pozyczke 75.000 euro od senatora Waltera. Skontaktuj sie z nim dalej; senatorrpwalter@hotmail.com lub senatorpwalter@seznam.cz. On jest renomowana pozyczkodawcy.

Williams 2016-12-08 23:26:28
PILNE BOŻE KREDYT OFERTA, zastosowanie dzisiaj, jeśli potrzebujesz Pilna Pożyczka jakiegokolwiek rodzaju.
(Williamloans14@gmail.com)

Zapraszamy do tej firmy w tej firmie dajemy pożyczki osobiste
i pożyczek biznesowych dla oprocentowaniem tylko 2%, oferujemy pożyczkę z
$ 4000 dolarów do $ 5000000 dolarów

Jeśli potrzebujesz kredytu dla swojej firmy lub zapłacić swoje długi, prosimy o kontakt z nami jak najszybciej
można przetwarzać formularza wniosku kredytowego

KREDYT ZGŁOSZENIE wypełnienia i teraz wrócić.

1. Imię i nazwisko: _________________
2. Lokalizacja: __________________
3. Kraj: ___________________
4. Stan: _____________________
5. Płeć: _______________________
6. Numer telefonu: ______________
7. Kwota kredytu Wymagane: ___________
8. Czas trwania: __________________
9. Wiek: _______________________

Skontaktuj się z naszym biurem w wiadomości e-mail poniżej: williamloans14@gmail.com
Pozdrowienia,
Williams pożyczek.

michealla 2016-12-07 18:35:16
Czy potrzebujesz pożyczki dla biznesu, edukacji lub innymi kontaktowego slyvia maskotka dziś.
   Otrzymałem pożyczkę 45.000 euro z slyvia maskotki. są prawdziwe i renomowanych kredytodawcy kredytu, skontaktować się z nią dzisiaj na; slyviamascot123@gmail.com

Maria Ruzickova 2016-12-07 14:11:49
Dobry dzien.

Otrzymalem pozyczke 75.000 euro od senatora Waltera. Skontaktuj sie z nim dalej; senatorrpwalter@hotmail.com lub senatorpwalter@seznam.cz. On jest renomowana pozyczkodawcy.

Derek Douglas 2016-11-23 10:35:25
Cześć,

Czy potrzebujesz wygodnego kredytu do zadowolenia? Oferujemy niedrogie pożyczki na 3% stopy procentowej dostępnej dla kredytobiorców lokalnych i międzynarodowych. Posiadamy certyfikat, godne zaufania, niezawodne, wydajne, szybkie i dynamiczne i współ - działają. dajemy długoterminową pożyczkę od 2 do 50 lat maksimum.

Czy potrzebny jest bezpośredni, prosty i niedrogi kredyt zapłacić dług, rozpoczęcie działalności gospodarczej lub z innych powodów? Jeśli tak, skontaktuj się z nami z prośbą o pożyczkę.

Ta oferta jest dla poważnych ludzi myślących.

Proszę wrócić do nas, jeśli jesteś zainteresowany, poprzez easyloanfirm2020@gmail.com

Posiadamy certyfikat,
godne zaufania, niezawodne, wydajne, szybkie i dynamiczne.

Z poważaniem,
Derek Douglas
easyloanfirm2020@gmail.com

3% Oferta Proste i niedrogie pożyczki

djelbova 2016-11-16 16:33:04
Cześć, jestem djelbova, który obecnie mieszka w centrum Warszawy. Jestem wdową w czasie z czwórką dzieci i ja byłem zatrzymany w sytuacji finansowej w listopadzie 2016 i potrzebne refinansowanie i płacić rachunki. Próbowałem szukać kredytów z różnych firm prywatnych i kredytów korporacyjnych, ale nigdy się nie powiodły, a większość banków zmniejszyła mój kredyt. Ale Bóg chciał, jak została wprowadzona do kobiety Bożego prywatne pożyczki pożyczkodawcy dał mi kredyt z 85.000,000.00 a dziś jestem właścicielem biznesu i moje dzieci mają się dobrze w tej chwili, czy należy skontaktować każde przedsiębiorstwo w odniesieniu do uzyskania niezabezpieczonej pożyczki, nie kredytowej sprawdzić, nie pamiętaj o stopie procentowej wynoszącej zaledwie 3% i lepsze plany i harmonogram płatności, prosimy o kontakt z pani Stella Rene (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com). ona nie wie, że to robię, ale jestem tak szczęśliwy, teraz i ja zdecydowaliśmy się niech ludzie wiedzą więcej o nim i chcę, aby Bóg błogosławił jej więcej.

djelbova

ramsey 2016-11-03 09:51:02
Czy potrzebujesz pilną pożyczkę spłacić rachunki i rozliczenia długów jeśli tak napisz do nas dzisiaj na: ramseydickson@outlook.com

Mrs. Isolde Prantl 2016-09-15 23:24:09
Czy potrzebujesz kredytu? jeśli tak to teraz złożyć wniosek o więcej informacji na e-mailem: richieloanlimited@gmail.com

leonardo sanchez 2016-09-13 12:37:08
Czy jesteś w potrzebie pożyczki? Chcesz być stabilna finansowo? Albo chcesz rozwinąć swój biznes? Oferujemy pożyczki dla przedsiębiorstw, kredyt samochodowy, kredyt biznesowe, pożyczki osobiste i Boże Narodzenie kredytu. dajemy pożyczki na bardzo niskim oprocentowaniem 2% trwałego komfortu, który jest do negocjacji. Ta oferta jest otwarta dla wszystkich, prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej na (sanchezloanfirm@gmail.com)

Katerina Botkova 2016-07-25 21:21:56
Witam drodzy.

Nazywam się Caterina. Zgłosiłem się do kredytu i otrzymał pożyczkę w wysokości 150.000 euro w piątek 10/6/16 z senatorem Waltera. To Senator Walters Emai; senatorpwalter@hotmail.com skontaktować senatora Walter jeśli naprawdę wciąż potrzebują kredytu.

juliet 2016-07-22 16:40:42
Uwaga Żądana: Oferujemy wszystkie rodzaje kredytów w wysokości 3% stopy procentowej, uprzejmie
napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji na temat aplikacji dzisiaj, jeśli zainteresowani. E-mail: jullietfinancialaid@yahoo.com
Nazwa:
Kraj:
Stan:
Adres:
Numer telefonu:
Kwota potrzebna:
Trwanie:
Przeznaczenie funduszy:
Wiek:
Płeć:
CEO / Email: jullietfinancialaid@yahoo.com
Z poważaniem,
Pozdrowienia,
Julliet

Larry Fox 2016-07-07 04:53:47
Czy jesteś w potrzebie wsparcia finansowego, aby rozpocząć swój biznes? Czy potrzebujesz finansowania, aby spłacić swój dług? Oferujemy jeden z najlepszych i tanich usług finansowych na świecie już teraz. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez e-mail: larryfox2016@hotmail.com

Crayon 2016-07-06 09:58:36
Dzień dobry Panie / Szanowna Pani,

Jest światowej Kredyt Finansowy Instrument (crayonworldloans@gmail.com). , Jesteśmy renomowanych, uzasadnione i zarejestrowanych firm. Zatwierdzone przez Zjednoczone Królestwo (UK) i rząd Republiki Południowej Afryki, aby pomóc ludziom z pomocy finansowej z kredytów krajowych i zagranicznych, jesteśmy również częścią instytucji finansowej oraz firmy Money Dostarczanie. Pomagamy zachęcać i pełnić rolę mediatora w celu zmniejszenia napięć finansowych na bardzo zachęcający tempie. Dajemy pożyczki dla osób i KR obsłudze ciało potrzebuje pomocy finansowej w celu wygody w rozsądnej odsetek w wysokości 2% Czy masz złych kredytów lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki? jeśli jesteś rozpaczliwie potrzebuje naszej pomocy, to jest Twoja szansa, aby uzyskać kredyt prosimy o kontakt. Czekamy na szybką odpowiedź.
Możesz skontaktować się z nami poprzez: crayonworldloans@gmail.com

adam 2016-06-18 12:11:14
Obawiam sie ze nie takie cudo jak sie wydaje wiekszośc firm wyłudza tylko pieniadze za sms czy infolinie polecam artykół http://parabanki.jimdo.com/pozyczki-pozabankowe-newsy/pozyczki-pozabankowe-nieuczciwe-praktyki/

Juan Diego 2016-05-16 12:47:55
Cześć,
Jestem Juan Diego, prywatne pożyczki pożyczkodawcy, który daje pożyczki szans czas życia. Czy potrzebujesz pilnie pożyczki, by spłacić swoje długi i trzeba pożyczki zwiększenia swojej działalności? Ty zostały odrzucone przez banki i inne instytucje finansowe? Czy potrzebny jest kredyt konsolidacyjny lub kredyt hipoteczny? czegoś więcej, bo jesteśmy tutaj, aby wszystkie swoje problemy finansowe, to już przeszłość. Mamy pożyczają fundusze dla osób potrzebujących pomocy finansowej, które mają złe kredytowej lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki, do inwestowania w podróży służbowej w wysokości 2%. Chcę używać tego medium poinformować, że możemy zapewnić niezawodne i beneficjenta pomocy i będzie skłonny zaoferować pożyczkę. Więc skontaktować się z nami drogą mailową pod adresem: (diegosaintloans@outlook.com)

Pan Oziba Randy. 2016-05-13 17:41:24
Cześć,

Szukasz kredytu biznesu, pożyczki osobiste, domu pożyczki, kredyt samochodowy, kredyty studenckie, kredyty konsolidacji zadłużenia, niezabezpieczonej pożyczki, venture capital, itp .. Albo czy odmówiono kredytu przez bank lub konfiguracji finansowej jednego lub więcej powodów. Raczej ich rozwiązania kredytowe! Jestem uczciwym człowiekiem, prywatny pożyczkodawca, kredytów dla firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem 2%. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby traktować pożyczkę do naśladowania przelew w ciągu 48 godzin. KONTAKT: ozibarandy@hotmail.com

dane aplikacji

Nazwa:
Data urodzenia:
Płeć:
Stan cywilny:
Adres:
Lokalizacja
Status:
Kod pocztowy:
Kraj:
Telefon:
E-mail:
Cel państwa kredytu:
Kwota kredytu:
Kredyt Czas trwania:
Miesięczny dochód netto.

Powrót do mnie jak najszybciej z powyższych informacji, aby uzyskać więcej informacji.
Czekam na wiadomość od Ciebie.
Dzięki i Bóg zapłać,
Pan Oziba Randy.

Robert 2016-04-06 03:18:07
PILNA POŻYCZKA OFERTA.
Witam wszystkich, jestem Robert George, został zatrzymany w sytuacji finansowej i ja potrzebny wobec refinansować i zapłacić rachunki i rozpoczęcie działalności gospodarczej. Ja wypróbowany szukając pożyczek z różnych firm pożyczki prywatne i firmowe, ale nigdy z sukcesem, i większość banków odmówił mi kredytu. Ale na Boga nie to, został wprowadzony do człowieka z Bogiem przez znajomego o nazwie Benson i dostał pożyczki sumę 500.000 dolarów i dzisiaj jestem właścicielem firmy więc mój przyjacielu, jeśli musisz skontaktować się każde przedsiębiorstwo, w odniesieniu do zabezpieczenia pożyczki z niska stopa procentowa w wysokości 2% i lepsze plany spłaty i harmonogram, prosimy o kontakt Pana Franklin Scott (williamsloans14@gmail.com) nie wie, że to robię, ale jestem szczęśliwy, więc teraz i postanowił niech ludzie wiedzą więcej o nim, on oferuje wszystkie rodzaje kredytów zarówno osób fizycznych, jak i firmy i też chcę Boga, by błogosławił mu więcej. Możesz skontaktować się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej przez: williamsloans14@gmail.com

Pożyczka Oferta 2016 2016-03-28 11:20:26
Cześć,

Nadchodzi Affordable kredytu, która zmieni twoje życie na zawsze, jestem Pani Tamara Tita certyfikowanym pożyczki pożyczkodawcy, ofiaruję pożyczki do indywidualnego i publicznego sektora, które są w potrzebie pomocy finansowej w niskim oprocentowaniem 2%. Bad dopuszczalne kredytowego, warunki są bardzo proste i considerate.You nigdy nie będziesz żałować niczego w tej transakcji pożyczki, bo sprawi, że uśmiech.

I pani Tamara Tita, będzie świadczyć najlepszy z moich usług do wszystkich uzasadnionych borrowers.You nigdy nie będzie rozczarowany przeze mnie w tej transakcji, ponieważ nie urodziło się loser.Any zainteresowani klienci powinni jak najszybciej skontaktuj się ze mną poprzez e-mail (tamaratita.loans2015@gmail.com) w celu uzyskania przychodów.

Nasze usługi obejmują:

* Personal Loans
* pożyczek konsolidacji zadłużenia
* Business Loans
* Edukacja pożyczki
* Hipoteka
* Bezpieczna Pożyczka
* Niezabezpieczonej pożyczki
*Kredyty hipoteczne
* Payday Loans off
*Pożyczki studenckie
* kredyty komercyjne
* Kredyty samochodowe
* Inwestycje Pożyczki
* Pożyczki Rozwoju
* Pozyskiwanie kredytów
* Budowa Pożyczki

Proszę wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy i wrócić w razie zainteresowania i będziesz zadowolony wiedząc, pożyczki pożyczkodawcy, jak pani Tamara Tita.

DANE kredytobiorcy

1) imiona i nazwiska:
2) Państwo:
3) adres:
4) Stan:
5) Płeć:
6) Stan cywilny:
7) Miejsce pracy:
8) Numer telefonu:
9) Miesięczny dochód:
10) Next of Kin:
11) Kwota kredytu potrzebne:
12) Kredyt Czas trwania:
13) Cel pożyczki:
14) Określona data trzeba kredytu:

Jak najszybciej wypełnić formularz powyżej, wyślę Ci moje warunkach pożyczki jak najszybciej, abyśmy aby kontynuować.

 będzie doczekać, aby usłyszeć od ciebie, tak aby kontynuować. Z pozdrowieniami,

  E-mail: tamaratita.loans2015@gmail.com

Clark Berry 2016-03-05 08:50:31
Dobry dzień,


Oferujemy pożyczki dla osób potrzebujących pomocy finansowej z niskim oprocentowaniu w wysokości 3%. W celu uzyskania kredytu z tej firmy, można powiedzieć dokładnej kwoty kredytu, czego potrzeba i czasu, w którym można spłacić kredytu. więc jeśli zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: clarkberryloans@hotmail.com i podać swoje dane poniżej ważne o kontakt z naszymi szczegółowo poniżej tak, że możemy przystąpić do wysłania nasze warunki kredytowania i warunków.

INFORMACJE POTRZEBNE KREDYT :.
Imię :
Kraj:
Numer telefonu :
Kwota potrzebna jako pożyczki:
Cel pożyczki:
Kredyt Czas trwania:
Miesięczny przychód :
Czy wniosek o kredyt online przed (tak lub nie)

Nasze kontakty firmy:

Firma Manager: Mr.Clark Berry
Firma E-mail: clarkberryloans@hotmail.com

Z poważaniem,
Mr.Clark Berry (dyrektor managering)

Mr.Gary Daniel 2016-02-24 00:28:28
Do wiadomości:

Dostępny kredyt w Rosji i Malezji w 2% stopy procentowej. Oferujemy od $ 50,000 do $ 500 milionów Stany Zjednoczone Dollars.Email nami poprzez: gary.daniel2020@outlook.com

Skontaktować aby uzyskać więcej informacji:
Z poważaniem
Mr.Gary Daniel
CEO / Prezes
E-mail: gary.daniel2020@outlook.com

Mike Petter 2016-02-16 13:59:27
Czy potrzebujesz pożyczki płacić rachunki lub rozpocząć
własną firmę, mogą ubiegać się o pożyczkę teraz i kontakt poprzez
E-mail: mikepetter11@outlook.com

WNIOSEK KREDYTOWY

Imię i nazwisko:
adres:
Tel:
Wiek:
Zawód:
Kraj:
Kwota kredytu potrzebne:
Czas trwania pożyczki:
Cel pożyczki:

Pan Mike Petter

Pani Nora 2015-12-04 09:01:58
Czy potrzebujesz pilnie pożyczki? jesteś w długach? Czy potrzebujesz natychmiastowej pożyczki na finansowanie firmy ?, czy odmówiono przez bank, nie martw się więcej, nasze usługi są szybkie, łatwe i bezpieczne pożyczki obecnie w dowolnych okolicznościach. Pożyczyć do $ 2,000 - $ Dzisiaj 1,000.000! Informacji skontaktuj się z nami w tym pożyczki na adres: noramildred.loan@hotmail.com

Uwaga: Można się spodziewać wstępną odpowiedź i finansowania w ciągu 24 godzin

Pozdrawiam.
Pani Nora


Phil Howardson 2015-11-27 09:46:11
Dobry dzień poszukiwacze kredytów

Jestem tu, by poinformować, że i dać się pożyczki od 500 dolarów do 45 milionów dolarów, a na niskim oprocentowaniu w wysokości 3%.

Jestem grzeczny człowiek, więc tylko poważne wnioskodawcy powinni ubiegać się o pożyczki.

O pożyczki, i dać się wszelkiego rodzaju pożyczki może kiedykolwiek chcesz, więc stosuje się dzisiaj i smak dobrego życia. Ponadto, nie mamy czasu do klientów oszustwa, ponieważ są dobrze wyszkoleni ludzie, a my nic przeciwko naszej działalności bardzo dobrze.

Stosuje się od nas dzisiaj za pośrednictwem naszego e-mail, abyśmy mogli uczestniczyć do Ciebie szybko.
Skontaktuj się z nami w philloanfirm2@yahoo.com znacznie lepszych szczegóły kredytu.

Mam nadzieję, że swoją szybką reakcję

Phil Howardson

Eric John 2015-11-15 04:01:56
-
SZUKASZ przystępnej KREDYT OFERTA na bardzo niski wskaźnik dla swojej inwestycji, to jesteś we właściwym miejscu do osiągnięcia swoich celów działalności i obiektywne.

JEŚLI zainteresowany w uzyskaniu kredytu Eric JOHN POŻYCZKI SPÓŁKI, skontaktuj się z nami następujące szczegóły

IMIĘ:
ADRES:
TELEFON:
PRZENOŚNY:
E-MAIL:
KRAJ:
KREWNY:
Kwota kredytu Wymagane:
NUMER UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO:
Profesja:


MY spécialisé NA coperate, AGRO i przemysłowych FINANSOWANIA. KREDYT kwotę od $ 1000.00 (tysiąc dolarów) do $ 50.000.000,00 (pięć milionów dolarów).

PAN . ERIC JOHN
EMAIL: ERIC.LOANCOMPANY@YAHOO.COM

Mr Collins Alonzel 2015-11-09 11:26:01
Czy potrzebujesz kredytu? jaki rodzaj kredytu Szukasz? skontaktuj się z nami w trustfastloanitd1@aol.com do kredytu i podać poniżej informacje.

Imię;
Kraj;
Seks;
Ilość;
czas trwania;
Numer telefonu;
Zawód;
Celem kredytu;

okowa 2015-09-27 07:20:19
Witaj,
Ma to na celu informowanie opinii publicznej, że okowy pani Grace, prywatny pożyczkodawca pożyczki otwarcia Financial szansa dla wszystkich potrzebujących jakiejkolwiek pomocy finansowej. Dajemy pożyczki w 2% stopy procentowej dla klientów indywidualnych, firm i przedsiębiorstw pod jasny i zrozumiały i kondycji. skontaktuj się z nami poprzez e-mail: (embassyloanfirm@ gmail. com)

kolochatechee 2015-09-04 09:50:29
witam jesteś w potrzebie pilnej pożyczki zapłacić swój dług rozpoczęcie działalności gospodarczej lub rozpocząć domu ??? to tutaj przychodzi You Trust Company kabiny i przekaźnik na 100% pewien, ponieważ jest to firma, gdzie i zrealizowane mój kredyt dla mojej matki leków dzisiaj tak kontakt Stella Rene Loan Firm prawdziwe przetestowane i godne zaufania, a dzisiaj jestem szczęśliwy i dostałem pożyczkę od $ 120.000 dzisiaj tak się podłączyć dziś e-mail poniżej {mrsstellareneloanfirm@hotmail.com} i uzyskać odpowiedzi na wszystkie swoje problemy, bo nie mogę utrzymać to wielkie świadectwo sam do mojej jaźni, więc decydują się pisać na miejscu, bo wielka radość doszła do mojej serce i dziś mam żyć nowym życiem wszystko dzięki Stella Rene


kolochatechee

rev.benedict@hotmail.com 2015-08-23 00:56:50
potrzebujesz kredytu? jeśli tak to napisz do nas na rev.benedict@hotmail.com o więcej informacji z Twojego
Imię:
Płeć:
Wiek:
Kraj:
Państwo:
tel:
Kwota kredytu:
Okres kredytowania:
Miesięczny dochód:
Pozdrawiam,
Ks Benedykt ..

Pani Nora 2015-05-24 12:54:12
Czy potrzebujesz pilnie pożyczki? jesteś w długach? Czy potrzebujesz natychmiastowej pożyczki na finansowanie firmy ?, czy odmówiono przez bank, nie martw się więcej, nasze usługi są szybkie, łatwe i bezpieczne pożyczki obecnie w każdych okolicznościach. Pożyczyć do 2000 dolarów - 1,000.000 $ już dziś! Informacji, skontaktuj się z nami e-mail kredytu w tym: noramildred.loans@hotmail.com

Uwaga: Można się spodziewać wstępną odpowiedź i finansowania w ciągu 24 godzin

Pozdrawiam.
Pani Nora


Robert 2015-05-16 08:22:08
Dzień dobry

Czy potrzebujesz pilną pożyczkę na rozpoczęcie działalności, lub potrzebujesz kredyt na refinansowanie, czy potrzebujesz pożyczki na spłatę długu? Czy potrzebujesz pożyczki na zakup samochodu lub domu? Jeśli tak nie martw się, pomożemy! kontakt teraz za pośrednictwem poczty elektronicznej o pilną pożyczkę.

E-mail: robertandrealoan@hotmail.com
Dziękujemy.

Mr Holland 2015-03-25 05:24:26
Witaj,
Jak sie czujesz? Ten e-mail jest nam poinformowac, oferty kredytu, który jest obecnie dzieje sie w HOLLAND JOHNSON KREDYTU FIRMIE, obecnie daje sie szybki i latwy kredyt do powaznego i zainteresowanego wnioskodawcy, oferujemy pozyczki wszelkiego rodzaju, a od kazdej kwoty, o bardzo niski procent stopy procentowej, z transakcji internetowych i banku na okablowanie przelewem bankowym. stosuje sie dzis wysylajac nam w naszym adresem e-mail: (Hollandjohnsonloanfirm@gmail.com) stosuje i uzyskac kredyt bedziesz zadowolony, ze tak.

E-mail: Hollandjohnsonloanfirm@gmail.com

pozdrowienia
SERWIS RICK 2015-02-16 16:39:58
Potrzebujesz pomocy kredytu 3.23% odsetek w niskiej stopy? a następnie odwiedzić nas za pośrednictwem poczty elektronicznej na rickwalterlendingfirm@gmail.com wnosimy najlepsze z życia, jeśli chodzi o wsparcie finansowe, ponieważ Twój sukces jest naszą dumą.

brabra 2015-01-21 14:04:06
Jestem panią brabra hak po imieniu. Mieszkam w Warszawie Chcę używać tego medium poinformować wszystkie osoby ubiegające się o kredyt, aby być bardzo ostrożnym, ponieważ nie są oszustwa wszędzie Kilka miesięcy temu była napięta finansowo, a dzięki mojej desperacji został oszukany przez kilku kredytodawców online. Miałem prawie stracił nadzieję, aż mój przyjaciel, o którym mowa mnie do bardzo wiarygodnego pożyczkodawcy nazwie pani Stella Rene, którzy pożyczają mi pożyczki zabezpieczone w ciągu 20 minut od 850,000,00zl bez stresu Jeśli jesteś w potrzebie jakiegokolwiek kredytu po prostu skontaktować się z nim teraz poprzez: {mrsstellareneloanfirm@hotmail.com} Używam tego medium poinformować wszystkie osoby ubiegające się o kredyt z powodu piekła I przeszedł przez w rękach tych nieuczciwych kredytodawców. I nie chcę nawet mojego wroga, aby przejść przez piekło, że tak przeszedł przez w rękach tych oszukańczych online kredytodawców, i będzie również, żebyś pomógł mi przekazać te informacje do innych, którzy są w potrzebie pożyczki Po również otrzymać pożyczkę od pani Stella Rene i modlić się, aby Bóg dał jej długą żywotność.

Niech Bóg błogosławi ją na zawsze.

brabra

Pani Rosita 2014-11-22 22:37:49
Jestem pani Rosita jesteśmy uzasadnionych i Renomowane pożyczki pożyczkodawcy. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z funduszy pożyczkowych nam pomocy finansowej z do osób potrzebujących pomocy finansowej, które mają złe kredytowej lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki, do inwestowania na business.We chcesz używać tego medium poinformować, że świadczymy beneficjent pomocy wiarygodnych i jak miło zaoferować Państwu loan.Contact nami za pośrednictwem adresu poczty elektronicznej: dawsonrositaloans@live.com

Usługi świadczone obejmują; Refinansowanie, Home Improvement, Kredytu Inwestycyjnego, kredyty samochodowe, Konsolidacji zadłużenia, linii kredytowej, drugi kredyt hipoteczny, kredyty biznesowe, pożyczki osobiste, kredyt samochodowy, kredyt auto.

Napisz powrotem, jeśli zainteresowany.

Imię i nazwisko .........
STRONA ADRES ......
SEX ..........
WIEK ..........
STAN CYWILNY ........
KRAJ ..........
MOBILE NUMER .........
BIURO NUMER .........
STAN ..........
MIESIĘCZNY DOCHÓD .........
ZAWÓD .....
DATA URODZENIA .....
Kwota potrzebna AS KREDYTU .........
CZAS TRWANIA KREDYT ......
CEL POŻYCZKI .........

Wracaj do nas z tych informacji jest tak, że możemy przejść dalej
w porządku.

Czekam usłyszeć od ciebie w porządku.
Pani Rosita.
Pożyczka Oferta.

Zofia 2014-11-18 20:27:50
bardzo proszę o pilną pomoc finansową w kwocie 25000zł,ale ale nie żadne banki bo mam bardzo,bardzo złą historię kredytowa,bardzo proszę o namiary albo chociaż numer telefonu na portalu,a ja się odezwę, pieniądze potrzebne na wczoraj,błagam pomóżcie będę spłacać w miesięcznych ratach bo mam stały dochód

Zofia 2014-11-18 20:22:04
bardzo proszę o pilną pomoc finansową w kwocie 25000zł,ale ale nie żadne banki bo mam bardzo,bardzo złą historię kredytowa,bardzo proszę o namiary albo chociaż numer telefonu na portalu,a ja się odezwę, pieniądze potrzebne na wczoraj,błagam pomóżcie będę spłacać w miesięcznych ratach bo mam stały dochód

urszula 2014-11-18 00:53:24
Witam mam komornika oraz zły BIK , potrzebuje 5,ooo
prosze o informacje na e-mail ula.wojtas.49@gemail.ccom

Urszula 2014-11-16 13:48:03
Witam,potrzebuję pilnie pożyczki w kwocie ok.7-8tys.na okres 5lat.Mam zajęcie komornicze.Proszę o radę gdzie mogę poza bankiem otrzymac taką pożyczkę.Pracuję na cały etat komornika spłacam sama bez potrąceń z wynagrodzenia.Pozdrawiam.

marek 2014-11-11 06:43:04
potrzebujesz pożyczki w tempie 2% napisz do nas teraz: marekhval2012@gmail.com

Maurice finance 2014-11-04 22:15:09
Witaj,
Jestem Pan Maurice certyfikowane, renomowanych, uzasadnione i akredytowanych pieniędzy kredytodawcy. I pożyczyć pieniądze do osób potrzebujących pomocy finansowej. Czy masz zły kredytowej lub jesteś w potrzebie pieniędzy, aby zapłacić rachunki? Chcę używać tego medium poinformować, że czynią rzetelną pomoc beneficjenta, jak będzie nam miło zaoferować Państwu kredytu.

Kontakt email: mauricefinance@hotmail.com

Immaculate Finance 2014-10-10 00:12:11
Musisz awaryjne pożyczki wszelkiego rodzaju? Jeśli tak, skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać kredyt w wysokości 2% napisz immaculatefinance@hotmail.com i uzyskać natychmiastowy kredyt.
E_mail: immaculatefinance@hotmail.com

Daniel Wątor 2014-09-26 09:43:13
potrzebuje tak do 5000zl mam zly bik i krd niewiem zskad i gdzie szukac nikt mi niehcce pożyczyc

Harry Fragnad 2014-09-06 07:16:04
Harry Fragnad Finanse / Szybki Kredyt Harry Fragnad Finanse oferuje handlowe i osobiste kredyty na 2% stopy procentowej, leasingu i średnich rozwiązań finansowych na rynku, które mogą pomóc indywidualny lub firma budować silniejsze, lepszą przyszłość. Czy zostały odrzucone przez instytucje finansowe lub w ramach przeglądu zadłużenia? Firma ta dostarczy wymaganego rozwiązania finansowe. Zatwierdzenie i przekazanie kredytu trwa dwa dni robocze tylko dla dalszych informacji prosimy o kontakt Ten adres e-harryfragnad@outlook.com więcej szczegółów.


James 2014-08-18 23:28:22
Witaj,

Czy potrzebujesz kredytu, przy oprocentowaniu w wysokości 3%? Jeśli tak, skontaktuj się ze mną teraz poprzez jamespeters0007@hotmail.com uzyskać więcej informacji, a będziesz zadowolony zrobiłeś.

Dziękujemy.

Mrs.Anita Isa 2014-08-08 01:30:02
Dzień dobry,

Ma to na celu informowanie opinii publicznej, że jesteśmy obecnie rozdawanie pożyczki na niskim oprocentowaniu w wysokości 3%. jeśli zainteresowane ubieganiem się o kredyt, wypełnij poniższy wniosek. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami poprzez: +2348073676763 lub e-mail: anitaloanfirm@hotmail.com

NIEZBĘDNE INFORMACJE POŻYCZKOBIORCA

Nazwa:
Kraj:
Płeć:
Wiek:
Telefon:
Kwota potrzebna:
Zawód:
Kredyt Czas trwania:

Pozdrowienia.

Mrs.Anita Isa

Eric John 2014-07-19 09:35:20
Eric John) Pożyczka oferuje pływający system kredytu na 3% stopy procentowej bez zabezpieczenia. (Tylko identyfikacja) Minimalna kwota, jaką można pożyczyć to $ 5,000.00 USD na Maximum $ 5.Million Czy potrzebujesz pożyczki dla osoby lub firmy obaw? Następnie stosuje się WNIOSEK O KREDYT Wypełnij poniższy formularz i odesłać do ericloancompany@gmail.com Imię ... Nazwisko: ......... Inicjały: ............ Płeć: ................. Data urodzenia ... Miejsce urodzenia: ............. Stan cywilny: ..... ......... Zawód: ................ Adres domowy: Telefon nr .................. : .................. Telefon nr: ................ Miasto: .......... ........ Stan: ................. Kraj: ................ Kod pocztowy: .. ............... Kwota kredytu: ................. Czas trwania kredytu: ............ .... miesięczny dochód: .................... Adres e-mail: .................. ... Wszystkie odpowiedzi należy przesłać na adres e-mail Spółki: (Eric John)

Larry Fox 2014-07-17 14:22:50
Witamy 24HOUR Serwis Kredytowy

Czy próbował uzyskać pożyczki z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub utworzenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę od jednego z wiodących brytyjskich firm pożyczkowych. 24hour Kredyt Service jest jedną z największych pożyczek zabezpieczonych firm w Wielkiej Brytanii, a nasz przyjazny i doświadczony personel jest w stanie przetworzyć aplikacji szybko i sprawnie. Możesz pożyczyć na dowolny okres od 1 do 25 lat, a pożyczyć każdą kwotę od 2000 PLN do 50.000.000,00 PLN na dowolny cel.

Rodzaje kredytu oferujemy m.in.:

pożyczki osobiste
Kredyty krótkoterminowe
Kredyty w konsolidacji
pożyczki online
szybkie pożyczki
Pożyczki dowolnego przeznaczenia
warunki kredytu
Złych kredytów
tani kredyt
Niekorzystne kredytowej kredytów
kredyt
Problemy kredytowe złe
Zabezpieczony kredyt

O niskim oprocentowaniu w wysokości 3% na wszystkie części świata.Aplikacja dostępna jest dla kandydatów, którzy mają 18 lat i powyżej.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez e-mail: 24hourloanservice@gmail.com
pozdrowienia
Larry Fox

Maurice finance 2014-07-13 23:54:32
Witaj,
Jestem Pan Maurice certyfikat, renomowanych, legalne i akredytowany pieniędzy kredytodawcy. Pożyczę pieniądze do ludzi potrzebujących pomocy finansowej. Czy masz złych kredytów lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki? Chcę używać tego medium poinformować, że czynią rzetelną pomoc beneficjenta, jak będzie nam miło zaoferować pożyczkę. Świadczonej usługi. Kontakt email: mauricefinance@hotmail.com

Pan Royal Silver 2014-06-27 04:06:21
Witaj,

Czy jesteś w jakiejkolwiek trudnej sytuacji finansowej? Czy potrzebujesz pożyczki, aby wyczyścić swoje długi? Czy jesteś człowiekiem biznesu czy kobieta, którzy zamierzają poszerzyć jego lub jej firmy? oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki dla osób, firm i organizacji, którzy są w potrzebie pożyczki na niskim oprocentowaniu w wysokości 3%, skontaktuj się z nami w prawdziwej pożyczki za pośrednictwem poczty elektronicznej współpracy:
royalsilverloanservices@gmail.com

Formularz Wniosku o pożyczkę

Wnioskodawca Nazwa:
Kraj:
Zawód:
Płeć:
Celem pożyczki:
Wiek:
Numer telefonu:
Kwota potrzebna:
Czas trwania kredytu:
Miesięczny dochód:

Pan Royal Silver

elijah roland 2014-06-21 07:39:02
cześć

Ubiegać się o szybki i wygodny kredyt na spłatę rachunków i rozpocząć nowe finansowaniu projektów na niskie oprocentowanie w wysokości 3%. Należy skontaktować się z nami poprzez: elijahloanfirm@outlook.com z kwoty kredytu potrzebnego w naszej ofercie kredytu wynosi minimum 1.000,00 dowolnego wyboru amount.I kredytowych jestem certyfikat, zarejestrowane i legalne lender.You może skontaktować się ze mną dzisiaj, jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu tego kredyt o kontakt na więcej informacji na temat procesu pożyczki, jak w procesie warunkach pożyczki i jak pożyczki zostaną przeniesione do Ciebie. Potrzebuję twojej szybkiej reakcji, jeśli jesteś zainteresowany.

Formularz Wniosku o pożyczkę

(1) imiona i nazwiska:
(2) Kwota potrzebna jako pożyczki:
(3) Numer telefonu:
(4) Czas trwania:
(5) Kraj:
(6) Stan / prowincja:
(7) Miesięczny dochód:
(8) Stan cywilny:
(9) Wiek / Płeć:
(10) Pożyczka Cel:

UWAGA: Wszystkie odpowiedzi należy kierować na adres: elijahloanfirm@outlook.com dla szybkiego przetwarzania.
Dziękuję,

Pan Eliasz Roland
C.E.O / elijahloanfirm

barbara 2014-06-11 09:53:09
Potrzebuje pozyczki 15tys.zl na 4lata mam zla historie kredytowa jak jest ktos chetny mi pomoc to czekam na jakas odpowiedz pod numerem tel .697309421.tylko osoby z polski prosze

rafal 2014-05-31 00:17:02
mam pytanie...kozystal ktos z tych propozycji obcokrajowców co sie oglaszaja?

rafal 2014-05-30 01:38:31
potrzebuje pozyczki,kredytu na 20000zl na splate chwilowek i kredytu.gdzie mogve szukac pomocy?

jelon84jelon@wp.pl

Janasik 2014-05-29 23:38:19
Abis pożyczki może pomóc każdemu kto ma nawet komornika. To firma z tradycjami, która załatwia pożyczki pozabankowe a pieniądze chce tylko jak już je ja dostanę. Nic z góry i to jest ważne. Płacimy im tylko jak załatwią pieniądze. Taki układ rozumiem. Pożyczki pozabankowe są trudno łatwo dostępne tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać. I jeszcze jedna dobra rada. Przyjaciele nie płaćcie nic z góry nikomu. Najpierw pieniądze potem należność. Pozdrawiam

tadeusz 2014-03-18 23:04:45
potrzebuje pozyczki gotuwkowej lub auto kredytu mam zly big jestem na rencie wypadkowej z niemiec moge splacac po ok500zl/miesiecznie potrzebuje samochdu mam niepelnosprawna córke 15 lat na wuzku 535382288

John Carlson 2014-03-08 13:27:03
Potrzebujesz kredytu do spłaty długów lub kont o kontakt przez e-mail teraz: johncarlson.financier04@gmail.com następujące informacje ..

Nazwa:
ilość
czas trwania:
Kraj:
Telefon:

Uwaga: Każda odpowiedź, a odpowiedź należy przesłać do johncarlson.financier04@gmail.com

agnieszka 2014-02-19 21:32:07
WITAM.PILNIE POTRZEBUJE 15000ZŁ MAM ZŁA HISTORIE W BIK I KRD POTRZEBUJE TEJ POŻYCZKI NA WCZORAJ BARDZO PROSZE O POMOC agnieszka.mosior@o2.pl

joanna 2014-02-16 12:07:51
pilnie potrzebuje pozyczyc 20.000 mam zly bik i joanna.kraskomornika mam wlasna dzialalnosc gospodarcza

ola 2014-02-09 00:05:13
mam komornika do splaty okolo 5 tys.i czy dostane gdzies kredyt

Marta 2014-02-05 22:23:29
Witam.Potrzebujemy z mężem pożyczki na ok.20 000 zł na spłacenie męża długów obydwoje pracujemy.Chcemy spłacić zadłużenie i starać sie o wyczyszczenie z krajowego rejestru długu.Bardzo proszę o jakąś propozycję pod adres email teys1@o2.pl

Mr Dickson Nero 2014-01-31 09:40:46
Czy w potrzebie pożyczek prywatnych i biznesowych dla różnych
Cele? Jeśli
Tak; Kontakt dickson_nero@blumail.org Mr.Dickson Nero poprzez
Nazwa:
Wiek:
Kwota potrzebna:
czas trwania:
Kraj:
cele:
Cela nr:
UWAGA: Wszystkie odpowiedzi należy przesyłać na TEJ FIRMIE
Prywatny adres dickson_nero@blumail.org

Panie Oziba Randy 2014-01-29 01:30:02
Cześć,

Szukasz kredytu biznesowe, pożyczki osobiste, domu, kredyt samochodowy, kredyty studenckie, kredyty konsolidacyjne długu, niezabezpieczone pożyczki, venture capital, itp. .. Albo czy odmówiono kredytu przez bank lub finansową konfiguracji jednego lub więcej reasons.You raczej ich rozwiązań kredytowych! Jestem uczciwym człowiekiem, prywatny pożyczkodawca, kredytów dla przedsiębiorstw i osób fizycznych w niskich i przystępnych oprocentowania w wysokości 2%. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami w celu leczenia kredytu śledzić przelewu w ciągu 48 godzin. KONTAKT: ozibarandy@hotmail.com
Szczegóły aplikacji

Nazwa:
Data urodzenia:
płeć:
Stan cywilny:
adres:
lokalizacja
Status:
Kod pocztowy:
Kraj:
Telefon:
E-mail:
Cel stan kredytu:
Kwota kredytu:
Czas trwania kredytu:
Miesięczny dochód netto.

Wróć do mnie jak najszybciej z powyższych informacji uzyskać więcej informacji.
Nadzieję usłyszeć od ciebie.
Dzięki i Bóg błogosławi was,
Panie Oziba Randy

GRZEGORZ 2013-12-29 22:07:27
POTRZEBUJĘ POŻYCZKI NA SPŁATĘ KOMORNIKA 85000 GRZEGORZ813@POCZTA.FM

Marianka 2013-12-28 19:34:38
To oczywiste. Najgorsza z nich to pomocna pożyczka, czyli nic innego jak słynny Skarbiec. Nie mogę pojąć faktu, że oni wciąż pomimo tylu ostrzeżeń działają.

tomek 2013-12-28 13:46:08
UWAGA NIE WIEZCIE FIRMA KTORE UDZIELAJA KREDYT NA NISKICH OPROCENTOWANIACH ,NP4,5 PROCENT .TO OSZUSCI .ogladajcie tv a sie przxekonacie

Ewa 2013-12-19 19:34:09
Proszę o namiary na spłacenie komornika

Grzegorz 2013-12-16 21:42:54
Ludzie to może zamiast szukać informacji i opinii o nieznanych firmach pożyczkowych, skupcie się na tych polecanych przez innych i pewnych? Po co ryzykować... Chyba, że Wasza sytuacja jest tak beznadziejna, że nikt już Wam nie chce udzielić pożyczki i szukacie dosłownie wszystkiego.

Leon 2013-12-16 19:19:22
Ja dzisiaj składałem wniosek i nie miałem żadnych problemów.

Majka 2013-12-16 10:51:58
Witam! Próbuję skontaktować się telefonicznie z firmą Abis - niestety telefon 708577554, który jest na ich stronie jest zablokowany. Czy ktoś z Was zna inny numer? Czy może ta firma już nie istnieje? Proszę o odpowiedź na e-maila gradab@o2.pl

Michal 2013-12-11 21:43:56
Witam potrzebuje pozyczki 5000zl najuz bardzo pilne brak na oplate michalszelag6@wp.pl

Kalina 2013-12-11 13:20:03
Też o nich słyszałam i również nie znalazłam nic na forum.

Daria 2013-12-09 21:57:34
Witam serdecznie ;) Czy ktoś z użytkowników serwisu próbował w firmie takto pożyczka. Chcę skorzystać tylko nie wiem czy sprawdzają bik, czy tez nie, bo dziwnie o tym trochę piszą. Z jednej strony, że maja doświadczenie bankowe, a z drugiej, że są firmą i udzielają pożyczek pozabankową. Bardzo proszę o jakieś komentarze. Z góry dziękuję.

Maica 2013-12-09 19:39:48
Lepszym rozwiązaniem od brania kolejnych kredytów jest dogadanie się z firmą windykacyjną. Rozłożą one tobie dług na raty i jak będziesz się wywiązywał z ustaleń, to spłacisz im cały dług i komornik nawet się do Ciebie nie zbliży. Efektem brania kolejnych kredytów na spłatę obecnych jest wszystkim tu znana spirala kredytowa. Efektem końcowym jest sytuacja, że nie ma już skąd brać i wszystkie kredyty zostają wypowiedziane, a dług powstały na \"ratowanie\" dwóch kredytów zagrożonych wypowiedzeniem staję się po jakimś czasie 5 razy większy. Zawsze lepiej spłacać dwa niż 5.

Krystyna 2013-12-09 18:38:28
Zapomniałeś kris, że twoja oferta jest potem bezpłatnie na ich stronie w całym internecie. A z ceny połączenia nie robią tajemnicy, bo jest o tym mowa i w regulaminie i jest informacja przed połączeniem. Do allegro też masz pretensje, jak płacisz za ogłoszenie ???

kris 2013-12-09 14:58:12
To właśnie jest firma ABIS ;) wstępna decyzja pozytywna dla każdego! A potem tylko zadzwoń wypełnić szczegółowy wniosek i płyń 3,69 za min. UWAGA!!! http://baztel.pl/nrtel.php?idtel=8244&nr=708577554

Patryk 2013-12-09 13:20:20
To prawda, że będąc już niemal na skraju - czyli posiadając poważne długi, z którymi sobie nie radzimy oraz windykację lub komornika, decydując się na kolejną pożyczkę musimy zdawać sobie sprawę z tego, iż może to być nasz ratunek lub wręcz przeciwnie, czyli przysłowiowy gwóźdź do trumny. W takiej sytuacji każda decyzja o kolejnym kredycie MUSI być przemyślana i pewna.

robert 2013-12-06 15:16:13
kredyt z komornikiem

Do Administratora 2013-11-28 22:59:21
Abis daje pożyczki pozabankowe ludziom w trudnej sytuacji i nie bierze żadnej opłaty z góry. Myślę podobnie jak Administrator serwisu i pozwolę zacytować sobie jego słowa i ludzie pamiętajcie o tym:\"Każda osoba, która zdecyduje się na kredyt z komornikiem, powinna zdawać sobie sprawę z faktu, iż jest to dla niej ostatnia szansa, której z pewnością nie może zmarnować\" i dodam od siebie, że taką pożyczkę należy szanować i naprawdę regularnie ją spłacać. To nie tylko kredyt pieniężny, ale też ogromny kredyt zaufania, który pomoże Wam wyjść z Waszych problemów. Dziękuję firmie Abis za uzyskana pomoc.

James Edwards 2013-11-27 09:15:24
To jest poinformować, że Payless KREDYT firma oferuje szybkie pożyczki na 3% do poważnego kredytu poglądach nadzwyczajną klienci. Prywatne firmy i osoby są mile widziane.

Pomogliśmy tysiące ludzi sobie sprawę wolności finansowej i pożyczyć pieniądze, których potrzebują. Możemy Ci pomóc zbyt. Aplikacje są bezpłatne, poufne i łatwe do wykonania. Nie pozwól, aby zła historia kredytowa nie zniechęca ubiegania się o pożyczkę tutaj.

Wypełnić formularz wniosku kredytowego poniżej, rozpoczęcie stosowania:

Kwota kredytu potrzebne:
Czas trwania kredytu:
Celem pożyczki:
Imiona i nazwiska:
Kraj:
Miesięczny dochód:
płeć:
Czy wniosek o kredyt przed:

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt ....

Osoba kontaktowa: James Edwards
E-mail: {payless.loanfirm@gmail.com}

Krzysztof C 2013-11-25 19:08:32
Firma expres kasa reklamuje się jako pożyczki bez bik i bez komornika więc może tam warto spróbować - jako jedna z nielicznych firm pożyczkowych mówi tak otwarcie o warunkach więc chyba nie kłamie ;)

Kornel 2013-11-22 20:32:41
Andzia możesz zobaczyć na wszystkiepozyczki.pl Tam masz porównywarkę wielu chwilówek i znajdziesz pożyczki pozabankowe Abis, Vivus, Profi, świetna oferta Aasa itd. Zobacz wybierz co Ci odpowiada. Pozdrawiam

Kamil 2013-11-18 11:42:20
Andzia pozabankowych firm jest mnóstwo - spójrz z boku na stronie, masz najbardziej znane a oczywiście jest ich na rynku o wiele więcej i do tego ciągle powstają jakies nowe więc wybór naprawdę jest ogromny.

andzia 2013-11-16 20:34:59
witam jedynie co wiem pozabankowe bocian lub optima,ale sporo się oddaje,a może znacioe coś lepszego?

Krystyna 2013-11-15 12:54:37
Sprostowanie - do postu o pożyczkach Abis. Najmocniej przepraszam, ale wkradł się błąd, rata wynosi 397zł, a nie 497zł jak napisałam (pomyliłam guziki na klawiaturze). A więc jest tak dostałam 18000zł na 60msc i rata wynosi 397zł.

Krystyna 2013-11-14 22:03:23
Zadłużonym i z bikiem polecam pożyczki pozabankowe Abis. Ja dostałam mimo problemów z bikiem 18 000zł na 5lat z ratą 497zł. Żadnych opłat wstępnych, przemiła obsługa. Pani wszystko wyraźnie wyjaśnia, kontakt bardzo szybki telefoniczny lub mailowy. Jedyny minus to dość wysoka prowizja bo aż 4% i od razu odciągana jest od kwoty pożyczki, dostałam na konto o 720zł mniej, a odsetki muszę spłacać od 18 000zł. O fakcie wiedziałam wcześniej, ale pozostaje jednak mały niesmak...

Krystyna 2013-11-14 22:01:47
Zadłużonym i z bikiem polecam pożyczki pozabankowe Abis. Ja dostałam mimo problemów z bikiem 18 000zł na 5lat z ratą 497zł. Żadnych opłat wstępnych, przemiła obsługa. Pani wszystko wyraźnie wyjaśnia, kontakt bardzo szybki telefoniczny lub mailowy. Jedyny minus to dość wysoka prowizja bo aż 4% i od razu odciągana jest od kwoty pożyczki, dostałam na konto o 720zł mniej, a odsetki muszę spłacać od 18 000zł. O fakcie wiedziałam wcześniej, ale pozostaje jednak mały niesmak...

Katja 2013-11-12 21:21:57
Znowu te oferty:) Dajcie spokój, przecież od razu widać, że to oszuści zza granicy. Nawet ich nie stać na tłumacza, żeby oferta wyglądała przynajmniej wiarygodnie:) Mam nadzieję, że nikt nie wierzy w takie ogłoszenia jak te poniżej? Na polskim rynku i tak jest spory wybór pożyczek więc skupmy się na nich.

Pani Irene solar 2013-11-01 20:52:06
Witaj,

Szukasz kredytu biznesowe , pożyczki osobiste , domu , kredytów samochodowych kredyt konsolidacyjny zadłużenia , kapitału podwyższonego ryzyka , itp., ale każda kwota .
Nazywam się Irena Solar , jestem z Polski , a mój adres e-mail jest fidelitymd@live.com . Chcę , żebyś wiedział , że mi pomoże z mojego problemu finansowego przez niejakiego Senator Walter z Czech wprowadzony do mnie przez pana Radka Hartman ze Słowacji przez e -mail allsaintcatholicchurch@live.com adresowej i pani Kate Roland Z Polski przez e - Email ngtaxboardaut@outlook.com i pani Victoria Sarka z Czech.
Chcę , żebyś wiedział , że gdy kontakt Senator Walter teraz senatorwalterfinancialhome@gmail.com Twój kredyt będzie odzwierciedlać na konto bankowe w ciągu 6 godzin, bez zwłoki. Wszystko chcę Ci zrobić to teraz , aby wypełnić formularz pożyczki poniżej i skontaktować Senator Walter dzisiaj do kredytu , jeśli naprawdę potrzebujesz pożyczki w trybie pilnym.
  Chcę, żebyś wiedział, że trzeba będzie zapłacić za przeniesienie kredytu i raz płacisz opłaty za przelew i twój kredyt będzie odzwierciedlać w swoim rachunku bankowym w 6 godzin , jak obiecał .
Formularz wniosku

Imię i nazwisko: ................................
Inne nazwy: .........................
Płeć: ................................
Data urodzenia: ........................
Stan cywilny : .......................
Kontakt Adres: ..................
Kod pocztowy : ..............................
Kod pocztowy: .............................
Kraj : ...............................
Stan: ....................................
Miejscowość: ......................................
Phone House : .......................
Telefon : .................................
E -mail : ..................................
Zawód: ..........................
Religia : ...............................
Kwota kredytu: .......................
Czas trwania kredytu : ......................
Określi cel pożyczki : ..........
Miesięczny dochód : ....................

Chcę , aby wypełnić formularz kredytu powyżej i kontakt senatora Waltera nie senatorwalterfinancialhome@gmail.com dla kredytu dziś i obiecuję ci , że twój kredyt będzie odzwierciedlać na konto bankowe w ciągu 6 godzin, bez zwłoki tak, jak dostałem bez stresu .

Dziękuję i Bóg błogosławi was wszystkich.

Pani Irene solar .

Mr David Larsin 2013-10-31 01:11:19
Czy jesteś człowiekiem biznesu czy operacja kobieta? Czy jesteś w
każda klęska lub potrzeba pieniężnej pożyczki na rozpoczęcie własnej
biznes, rachunki świąteczne pożyczki lub z regulatorem rachunki? jeśli
tak, Niech wasze marzenia kontaktując David Larsin
Firmy pożyczkowe, dajemy kredyt w wysokości 2% uwodzenia
stwierdzenie nieważności, o minimalnej objętości można uzyskać więcej
informacji skontaktuj się z nami poprzez :: mrdavidlarsinloanfirms@gmail.com
więcej informacji

INFORMACJE POŻYCZKOBIORCóW

Pełne nazwy:
Kwota potrzebna:
Twój kraj:
Czas trwania kredytu:
adres:
Numer telefonu:
Miesięczny dochód:
Płeć:
Twój numer faksu:
Twój wiek:
ty stosowane przed?:
Celem pożyczki:
Id Email:
Numer kierunkowy kraju:

Kontakt: mrdavidlarsinloanfirms@gmail.com

Grzegorz J 2013-10-30 20:18:35
Anonim - jak można komuś tego zazdrościć ? Bądź poważny. Jednak masz rację, że nigdy nie należy korzystać z oferty firmy lub prywatnej osoby, która wymaga od nas jakichkolwiek przedpłat. Skupmy się na sprawdzonych instytucjach, bo faktycznie w ciągu ostatnich 2/3 lat powstało ich sporo więc problemu ze znalezieniem tej odpowiedniej dla nas, raczej być nie powinno. Chyba, że nie jesteśmy zbyt uczciwymi i wiarygodnymi klientami...

Anonim 2013-10-24 23:03:56
do karolinki... Co zazdrościsz gościowi, że nie pisze poprawnie ? Ale uczciwy i dostał. O Abis, który udziela pożyczki pozabankowe już wiele słyszałem, pewnie skorzystam, bo nie biorą żadnych pieniędzy z góry. Nawet jak nie dostanę to nic nie stracę. A czy ktoś z tu piszących słyszał 15 lat temu o Providencie, czy 8 lat temu o ProfiCredit ?. Ludzie takie firmy rosną jak grzyby po deszczu. Nigdy nie zapłacę przed uzyskaniem pieniędzy i wszystkim radzę to samo.

Anonim 2013-10-24 23:03:28
do karolinki... Co zazdrościsz gościowi, że nie pisze poprawnie ? Ale uczciwy i dostał. O Abis, który udziela pożyczki pozabankowe już wiele słyszałem, pewnie skorzystam, bo nie biorą żadnych pieniędzy z góry. Nawet jak nie dostanę to nic nie stracę. A czy ktoś z tu piszących słyszał 15 lat temu o Providencie, czy 8 lat temu o ProfiCredit ?. Ludzie takie firmy rosną jak grzyby po deszczu. Nigdy nie zapłacę przed uzyskaniem pieniędzy i wszystkim radzę to samo.

karolinka 2013-10-21 20:01:27
Adam z Bielska, jak już dostałeś tę pożyczkę to radzę zainwestować w słownik ortograficzny ;] Jeśli pożyczki prywatne to tylko wzięte w sprawdzonych i znanych firmach! To podstawa, żeby nie zostać oszukanym.

Adam z Bielska 2013-10-16 21:52:38
Jest wiele stron, gdzie sa chwilówki i pożyczki pozabankowe. Ja nie mogłem długo znaleźć aż w końcu znalazłem na wszystkiepozyczki.pl Tam są zupełnie nowe o kturych wcześniej nie słyszałem wybrałem 6 z 2 dostałem kredyty

Sonia 2013-10-14 21:41:31
Abis? Co to za firma. Kolejna nieznana i zbyt ryzykowna, opamietajcie się ludzie. Mało na rynku firm i banków, że jeszcze pakujecie się na własne życzenie w problemy finansowe właśnie przez korzystanie z oferty takich nieznanych firm? Drugi AG będzie ;]

Jan Śląsk 2013-10-04 21:55:35
Jest dużo firm udzielających pożyczek pozabankowych. Ja znalazłem na polskiepozyczki.com.pl i po raz pierwszy mialem wybór co do kwoty i wysokości pożyczki. Wnioski wysłałem do 8 z 5 dostałem pożyczki. Najwyższą z Abis pożyczki

Jan Śląsk 2013-10-04 21:54:48
Jest dużo firm udzielających pożyczek pozabankowych. Ja znalazłem na polskiepozyczki.com.pl i po raz pierwszy mialem wybór co do kwoty i wysokości pożyczki. Wnioski wysłałem do 8 z 5 dostałem pożyczki. Najwyższą z Abis pożyczki

Kris 2013-10-03 18:03:28
Mi by się przydał tak z 5 tys zł na splatę zadłużeń. Ale gdzie z komornikiem nie ma takiej opcji nawet

alina 2013-09-24 15:41:21
A kto dziś nie potrzebuje kredytu ;]?

MAŁGORZATA 2013-09-24 10:30:04
WITAM


POTRZEBUJE POŻYCZKI WYSOKOŚCI 300TYS.NA 360 MIESIECY JESTEM W STANIE WTEDY SPŁACAĆ MIESIĘCZNIE PO 1200ZŁ.PROSZĘ O KNTAKT POD NUMER 792314483

Jagoda 2013-09-23 14:08:01
Witam pilnie potrzebuje pizyczki do 15000 komornik chce wziac mi auto. Prosze kogos o pomoc. Miesieczna ratka przy kwocie 15000 lub wiecej jestem w stanie dac do 500zl moj email jagoda8905@o2.pl

Antek T 2013-09-17 10:11:11
Jarek daj spokój;) reklama jak nic tego portalu. Co to za Abis nieznana firma, zbyt ryzykowna. Jak dokopie konkurencji i będzie już znana to może wtedy podyskutujemy. Przy tak wielkich kwotach zawsze są jakies problemy i sporo warunków do spełnienia przez klienta więc nie czaruj tutaj, bo gdybyś faktycznie wziął pożyczkę u nich napisałbyś o wiele więcej informacji.

jarek 2013-09-15 20:49:29
Abis rozwija się powoli, ale myślę, że dokopie konkurencji. Daje szybko i do 50 000zł. Znalazłem ich na wszystkiepozyczki.pl Polecam

Dorota 2013-09-13 16:57:09
potrzebuje pożyczki w kwocie 10.000tyś na spłate chwilówek płatne w ratach praca na czas nieokreślony wpływ 1500 netto jestem w bik i krd prosze o pomoc kontakt dorota_19@op.pl

bogdanW 2013-09-12 16:36:50
Witam Bardzo prosze o pomoc,pilnie potrzebuje pozyczki 2000tys,(dwa tys,)mam umowe o prace na czas niekres,niestety jestem w bik ikrd,moze ktos poda mi reka,bardzo prosze.
tel 601912455
meil bobik-49@wp.pl

bogdanW 2013-09-12 16:34:53
Witam Bardzo prosze o pomoc,pilnie potrzebuje pozyczki 2000tys,(dwa tys,)mam umowe o prace na czas niekres,niestety jestem w bik ikrd,moze ktos poda mi reka,bardzo prosze.
tel 601912455
meil bobik-49@wp.pl

Ewka 2013-09-09 20:40:48
Witam. Zarobki średnie miesięczne 2500 zł netto, umowa na czas nieokreślony w urzędzie, dzięki \"byłemu\" zły BIK, BIG, KRD i komornik na wynagrodzeniu. Potrzebuję 15-20 tys. na jego spłatę. Jestem w stanie spłacać po 600 zł miesięcznie. Kontakt idz.przekleta@gmail.com

xyz 2013-09-03 13:31:47
Mariola to nie bank tylko prywatna firma pożyczkowa.

MARIOLA 2013-09-01 21:04:45
NIE ZNAM TAKIEGO BANKU

Rafał 2013-08-21 10:59:41
Paweł właśnie szybciej oszukają Cię ci niby prywatni inwestorzy, których poszukujesz niż prywatne firmy pożyczkowe. Profi credit faktycznie nie polecam ze względu na wysokie koszty ale są inne firmy na rynku a Ty potrzebujesz niewielkiej kwoty wiec nie powinno byc problemu z uzyskaniem

Paweł 2013-08-20 15:58:40
Witam,

Poszukuję prywatnej pożyczki. Mam negatywną historie w rejestrach, bez komornika. Nie interesuje mnie Profi Credit, Provident etc... Potrzebuje albo krótkiej pożyczki do 500-1500 od 1m-ca do 6 albo 2000-3000 zł na 14 m-cy. Jeżeli ktoś posiada jakieś oferty, to chętnie wysłucham... kontakt mail:
OD RAZU ZAZNACZAM - CHCESZ PRZEDPŁATY/UBEZPIECZENIA/ZABEZPIECZENIA W FORMY JAKIEJŚ ZALICZKI PRZED POŻYCZKĄ ?? Nie interesuje mnie to - oszukiwać możecie kogoś innego...

kontakt mail kkierowsky@o2.pl

EWA 2013-08-17 17:43:19
Interesuje mnie pozyczka bez bik i krd na kwote 2tys

Damian 2013-08-15 14:30:10
Witam.Mam zajęcie komornicze jeszcze przez 6miesięcy,zostało 3500zł,zajętą mam pensje,księgowa ustaliła z komornikiem że będę otrzymywał najniższą krajowa tj.ok 1200zl,a resztę zabiera komornik,potrzebuję pożyczki żeby szybciej spłacić komornika.Posiadam stałą umowę o prace.Niestety banki tradycyjnie odmawiają,może ktoś jest w stanie pomóc?
pozdrawiam Damian
cat1984@vp.pl

Angelika 2013-08-15 14:25:04
Patologia? Chyba mylisz pojęcia. I można tak raczej nazwać Ciebie \"dobry kredytobiorco\" skoro obrażasz innych i nic tutaj nie wnosisz.
Niestety coraz więcej w naszym kraju jest osób zadłużonych i to dosyć poważnie, takie osoby nie mają do kogo się zwrócić o pomoc - banki odmawiają, w prywatnych firmach narobią sobie tylko klopotów i poważnych długów, na forach zostają oszukani. Często zostają zupełnie sami z problemami. Czy ktoś zna może jakąś instytucję, która pomaga zadłużonym? Nie chodzi tutaj o kolejny kredyt tylko pomoc w poradzeniu sobie z długami.

zdzislaw 2013-08-14 13:45:48
mam zly bik oraz zajecia komornicze zostaje mi 827 zl netto. bralem kredyt w santander bank 8200 wyliczyli mi na czysto i tyle dostalem, kredyt bralem na poczatku lipca tego roku

Dobry kredytobiorca 2013-08-13 19:21:29
ALE PATOLOGIA tutaj jest, az strach czytac. MASAKRA!!!!

Anna 2013-08-12 20:02:40
Abis sam nie daje pożyczek. To pośrednik. Gdzieś czytałam, że najlepszy w Polsce. Każdemu kto zadzwoni znajdują jakąś pożyczkę, dosłownie każdemu. Mają infolinię, droga bo 7,69zł za min, ale tam powiedzą gdzie i ile może dostać. Bez żadnych opłat wstępnych.

jarekwer8 2013-08-12 19:52:56
Witam
Potrzebuje pożyczki na kwote 8000 zł
Jestem w bik i krd
Kase potrzebuje na spłate zadłużeń
Z spłatą nie miał bym problemu gdyż dostaje co msc. ok 1700 zł za umowę o pracę
Proszę o pomoc i kontakt jarekwer8@gmail.com

Małgorzata 2013-08-12 19:12:33
Ach, czarodziejowi podaje oczywiście swój adres mailowy- diffen@interia.pl

Małgorzata 2013-08-12 19:09:53
Witam.
A ja potrzebuję czarodzieja. Albo magika.
Bo nikt nie chce mi udzielić pożyczki.
No okej, ja to rozumiem, nie jestem osoba wiarygodną, BIK, KRD...
Ale czy to mnie naprawdę tak do końca dyskwalifikuje? Naprawdę nie mogę dostać drugiej szansy?
Od dwóch lat wytwarzam rękodzieło, które naprawdę dobrze się sprzedaje. Robie to na własny rachunek,dlatego moje dochody nie mogę być w żaden sposób udokumentowane, no, chyba że wyciągiem z konta. Jestem już jednak w wieku, kiedy najwyzszy czas pomyśleć o emeryturze. Upatrzyłam sobie mały lokalik, chciałabym założyć własną działalność i zalegalizować interes. Na start potrzebuję ok. 5000 zł, nawet czterech tysięcy, wyliczyłam sobie dokładnie. I co? I staram się od miesiąca, z żadnym skutkiem.
To znaczy, że co, kiedys popełniło sie błąd, i już nic mi się nie uda? Mam sobie już grób szykować?
Owszem, znalazłam ogłoszenia typu \" Jestem Pan Oliver Loupe, udzielić tobie prawda pożyczka \", i inne tego typu, które i tu widzę. W desperacji odpowiedziałam. Nie będę mówić, jak to dalej przebiegało, bo sie zwyczajnie wstydzę swojej naiwności.
Wyspowiadałam się. Znajdzie się czarodziej?
Pozdrawiam,
M.

Paulina Waz 2013-08-12 13:26:15
Beata, nasz pracownik się z Tobą skontaktuje. Oczywiście postaramy się znaleźć jakieś rozwiązanie, jednak ciężko będzie uzyskać 3 tys zł mając zajęcie komornicze. Szkoda, że ludzie szukają pomocy dopiero, gdy sytuacja jest tak poważna...

pozdrawiam,

Paulina Waz

beata 2013-08-09 19:08:43
witam.prosze o pomoc w uzyskaniu pożyczki na kwotę 3000zł.mam złą historię kredytową i komornika.pozdrawiam kontakt besia68@wp.pl

beata 2013-08-09 19:06:47
witam.prosze o pomoc w uzyskaniu pożyczki na kwotę 3000zł.mam złą historię kredytową i komornika.pozdrawiam kontakt besia68@wp.pl

Paweł 2013-08-07 14:42:38
Potrzebujący - jakiś kontakt, więcej szczegółów?

Potrzebujący 2013-08-05 16:48:17
Abis udziela, ale o 50 000zł tak jak piszą w reklamie jest ciężko i trzeba mieć niestety poręczycieli. Do 4 000zł bez problemów. Ja dostałem, dałem namiary znajomemu i też błyskawicznie dostał pieniądze do domu.

Andrzej J 2013-08-05 12:42:11
No tak niestety, Profi Credit to jedyna firma, która chyba obecnie nie sprawdza BIK więc narzuca sobie jakie chce warunki:/ Oby tylko to nie pogorszyło Twojej sytuacji.

Paweł 2013-08-02 10:25:21
Andrzej profit credit - właśnie próbuje, ale niestety tam jest 1500 zł zwrotu za 1500 pozyczki !!!! tragedia.... ale co zrobić. zapomniałem dodać, że negatywną historie mam równiez w bigu i krd... dlatego tak słabo. próbuje wlaśnie profi credit - zobaczymy, ale nie pocieszają takie oprocentowania, ale co zrobić? chętnych innych do pożyczki nie ma, owszem staram się wybierać...

Iwona 2013-08-02 09:02:15
Potrzebuje pozyczki 2000zl,jestem w bik,mam komornika,jestem rolnikiem-zadłużonym w krus,zalegam z ratą podatku rolnego,pieniadze potrzebne mi sa na żniwa-mamy raz w roku dopłaty z ue,zyjemy z tego co wyhodujemy i sprzedamy-potrzebuje tych pieiedzy ale z mozliwoscia splaty na kilka miesięcy,po zniwach możemy splacic calosc.Czy jest ktoś kto moglby mi pożyczyć?iwonna40@wp.pl

Andrzej J 2013-07-31 15:20:25
Paweł, a próbowałeś w Profi Credit albo Kredyty Chwilówki? Wiem, że być może warunki sa średnie ale masz stałe dochody więc mimo negatywnej historii w BIK powinieneś otrzymać kredyt i to na dłuższy czas. Faktycznie takie chwilówki ratują Cię tylko na chwilę. W Twoim przypadku każda kolejna decyzja o zadłużeniu powinna być bardzo przemyślana - w końcu ma Ci to pomóc a nie jeszcze bardziej pogrążyć. Dobrze, że nie korzystasz z pierwszej, lepszej oferty - oszustów niestety nie brakuje jak sam widzisz. Wiarygodna i uczciwa firma zarabia na oprocentowaniu a nie na przedpłatach.

Paweł 2013-07-29 09:40:48
p.s. dodam, że jestem w trakcie spłat - dlatego nie obciążają jeszcze... ale niestety wymaga to sporych nakładów. Generalnie nie ukrywam, że moją winą, ale cóż - teraz trzeba z tego wybrnąć jakimiś racjonalnymi krokami.

Paweł 2013-07-29 09:34:18
@Mruk,

Niestety - wszędzie. Mam pracę, dochody nie obciążone, ale negatywną historię za bank(kredyt) i jest słabo. Jedna prywatna - chwilówka wyraziła mi zgodę i ratuje się tym od tego m-ca, ale to za mało i na miesiąc póki co. Dlatego szukam.. albo będę próbować po przez miesięczne / 2 tyg. albo jednorazowo ktoś mi pożyczy kwotę na 6-12 miesięcy. Tak trafiłem tutaj - szukam. Przychodzi coś na mail, ale niestety - jak widać, dużo lipnych ofert, naciągaczy.. ja akurat nikomu nie robię przedpłat, staram się czytać fora i unikać oszustów \"pożyczkodawców\". To nie jest łatwe ..

mruk 2013-07-28 19:47:05
Paweł, to niewielkie sumy więc dlaczego nie sprobujesz w firmach prywatnych? Czyżby Twoja sytuacja byla tak beznadziejna, że wszędzie Ci odmawiają?

Paweł 2013-07-28 16:45:44
Cześć,

Mam negatywną historie w bik. Poszukuję gotówki. od 500 zł do 2500 zł. Na miesiąc - lub i bardzo chętnie na 6-12 miesięcy jeśli ktoś jest w stanie mi coś takiego zaoferować(na kilka miesięcy kwotę od 1000 zł w zwyż. Do 1000 oddam w 30 dni). Proszę o kontakt na e-mail pkotowski6@o2.pl - jeśli kogoś interesuje jakakolwiek współpraca.

Pozdrawiam,
Paweł K.

Jp Lenders 2013-07-28 10:32:56
Czy potrzebujesz kredytu? Chcesz założyć firmę i potrzebujesz kapitału? Czy jesteś w potrzebie wszelkiego rodzaju pożyczki? jeśli tak, to tutaj jest twoja pomoc, kiedy oferują tanie kredyty dla jednostek i przedsiębiorstw. Skontaktuj się z nami w jplenders@blumail.org

majka s 2013-07-20 16:01:44
abis? a co to za firma? znów jakaś niewiadoma - uważajcie, z pewnością nie warto! trzeba trzymać się tylko sprawdzonych i pewnych, a co najważniejsze znanych firm pożyczkowych, które działają na rynku już od wielu lat.

Aneta - skoro miałas wypadek itd to powinnas udać się do banku wszystko wyjaśnić, że Twoja sytuacja finansowa się pogorszyła i na pewno poszliby na ugodę ale Ty pewnie tego nie zrobiłaś i teraz cię ścigają

Jan 2013-07-19 13:46:10
Abis udziela pożyczek z komornikiem. www.polskiepozyczki.com.pl

aneta 2013-07-16 19:38:57
Kto jest w stanie pożyczyć mi 20000 na dwa miesiące,czekam na odszkodowanie za wypadek ,a raty w banku niestety nie poczekają,mogę oddać z procentem,w banku nie mam możliwości bo niestety bik mam nie najlepszy.Pieniędzy potrzebuję na wczoraj ,wyczerpałam już wszystko co możliwe i niestety w banku wiedzą że oddam ale a to bik a to nie mam jak udokumentować dochodu , Jeśli kto ktokolwiek to przeczyta i jest w stanie mi pomóc ,proszę o kontakt na e-maila aneciunia101277@wp.pl POMÓŻCIE

Ariel 2013-07-15 19:30:44
Monia jeszcze pytasz dlaczego? A Ty zaufałabyś osobie, która nie oddała Ci pożyczonych pieniędzy albo musiałaś się prosić, czasem wręcz grozić, by w końcu to zrobiła? Nikt nie chce zaufać takim osobom bo się po prostu boją. Wszystko zależy od Twojej sytuacji, czy zobowiązań bylo sporo, jak poważne były, skąd wzieły się zaległości, czy wszystko już spłaciłaś i jak teraz wygląda Twoja sytuacja. Nikt nie skreśli Cię od razu, musi poznać Twoją sytuację finansową. Jeśli będziesz lub tez udowodnisz, że jesteś wiarygodnym klientem, któraś firma w końcu Ci zaufa! dwie, trzy odmówiły? Pięć? udaj się do kolejnych aż do skutku! Ale pamiętaj do każdej rozmowy z daną firma pożyczkową musisz się przygotować.

mikano johnson 2013-07-10 23:25:47
Uwaga:

Jesteśmy certyfikowanym i zarejestrowanym Spółka Pożyczki Pożyczka, która daje najlepsze rozwiązanie na problemy finansowe, potrzebujesz pieniędzy dla projektu, biznes, podatki, rachunki, i wiele rozumu innych, nasze pożyczki są łatwe i tanie, skontaktuj się z nami za to pożyczki, które trzeba, możemy zorganizować każdą pożyczkę do własnych budżetu nawet od 2,5% stopy procentowej. Wracaj teraz via Email: mikanoloan@hotmail.com więcej szczegółów.

Należy pamiętać, że wszystkie przychodzące maile są w celu przekazania go mikanoloan@hotmail.com

Pozdrawiam
ZARZĄDZANIE

monia 2013-07-08 19:30:51
Straciłam juz wszelką nadzieję:( nikt nie chce mi udzielić pożyczki bo mam komornika, byłam niemal w każdej instytucji, już mi głupio tak pytać i chodzić, wysylać wnioski. Czy naprawdę nie ma żadnego wyjścia z długów dla osób z komornikiem? Nikt nie chce takim osobom zaufać, dlaczego.

Mike Petter 2013-07-07 09:55:12
Witam,

Czy potrzebujesz pożyczki płacić rachunki lub rozpocząć
własną firmę, mogą ubiegać się o pożyczkę teraz i kontakt poprzez
E-mail: mike.petter1@gmail.com

WNIOSEK KREDYTOWY

Imię i nazwisko:
adres:
Tel:
Wiek:
Zawód:
Kraj:
Kwota kredytu potrzebne:
Czas trwania pożyczki:
Cel pożyczki:

Pan Mike Petter
www.mikepetter.gnbo.com.ng

greg 2013-07-05 11:08:32
pilnie potrzebuję pożyczyć 20.000,- mam zły BIK i komornika. Własna działalność gospodarcza.
grzechu00@poczta.fm

greg 2013-07-05 11:07:20
pilnie potrzebuję pożyczyć 20.000,- mam zły BIK i komornika. Własna działalność gospodarcza.

weronika 2013-07-04 11:55:07
Max, na pewno firma kredyty-chwilówki ma takie pożyczki do 1 tys zł dla osób z zajęciem komorniczym. A tak to nie słyszałam, nawet te chwilowki szybkie teraz nie są dla wszystkich, bo firmy sprawdzają KRD.

max 2013-07-03 12:48:05
co z tym komornikiem? czy istnieją firmy, które udzielają pożyczek osobom aż tak poważnie zadłużonym? nie mówię o osobach prywatnych gdyż to zbyt ryzykowne. Jest na rynku jakaś firm, która specjalizuje się w pożyczkach z komornikiem>?

minia 2013-06-30 19:24:58
kolejne śmieszne ogłoszenie...

mercy 2013-06-30 17:15:13
Witaj,

Nigdy nie wierzyłem, że istnieje wciąż legit firmy pożyczki na tej stronie, w zeszłym tygodniu byłem przeglądania tej strony natknąłem się na zeznania wysłane przez alex, jak otrzymał swój fundusz pożyczkowy od Sir Allan Spółki, i bał się początkowo kontakt Sir Allan ale nie mam wyboru, a następnie do kontaktu Sir Allan, bo był naprawdę w finansowym bałaganie i wziął skok wiary i kontaktu Sir Allan, szczerze mam mojego funduszu w ciągu 48 godzin, bez żadnych opóźnień od Sir Allan Spółki.

Sir Allan Investment jest prawdziwie legit firmy pożyczki, bardzo ciężko pracują, aby pomóc ludziom, którzy są w trudnej sytuacji finansowej, co więcej mogę powiedzieć, jestem wdzięczny, mój doradza ludziom, którzy są w trudnej sytuacji finansowej kontaktowego Sir Allan Scott dzisiaj poprzez: allanfinancialinvestment@yahoo.com i
Zapewniamy Państwu najlepsze jest jeszcze przed nami w życiu.

Dzięki.

Dorota 2013-06-27 16:04:57
Trzeba ignorować takie oferty i tyle. Nie wierzę, żeby ktoś brał te kredyty na poważnie, no chyba, że jest bardzo, bardzo, bardzo zdesperowany.

xyz 2013-06-26 12:26:23
i znów się zaczyna \"james\" i inne śmieszne oferty - ja nie wiem czy naprawdę piszą to jacyś inwestorzy, którzy nie potrafią poprawnie sformułować po polsku zdania, czy też są to zwykłe roboty i spam.

james 2013-06-26 03:31:28
Hello.

Pracuję dla firmy przepis kredytu nazwie KREDYTY wolności. Jeśli jesteś w potrzebie pożyczki, odpowiedz to ogłoszenie lub skontaktować się z firmą poprzez libertyloan@live.com uzyskać więcej informacji.

* Dajemy pożyczki na minimum 1000 dolarów.
* Elastyczne spłaty ponad 1 do 20 lat.
* Pożyczki na dowolny cel.
* Oferujemy 3 oprocentowanie procent miesięcznie.

Uwaga: Odpowiedź to ogłoszenie, czy po prostu skontaktować się z firmą poprzez libertyloan@live.com więcej informacji.

Dzięki.

janusz 2013-06-25 12:49:27
Halina, nikt się nie zgodzi na takie warunki;] to ogromne ryzyko pożyczać komuś tyle kasy i czekać aż 3 lata na zwrot. Chyba, że masz jakieś zabezpieczenie.

Halina 2013-06-20 18:06:08
Pilnie potrzebuję kredytu 50 000zł na spłatę kredytów i komornika.Moje dochody nie są honorowane w Bankach,ale spokojnie oddam za dwa i pół do 3 lat włącznie z prowizją.

Majka R 2013-06-17 09:46:52
Są, są takie oferty prywatne ale nie wiem czy warto ryzykować, skoro jesteśmy w tak złej sytuacji finansowej, by pakować się w niepewny czasem bardzo kosztowny kolejny kredyt. Szczególnie jeśli chodzi o sporą sumę.

Ksawery 2013-06-14 11:15:41
Czy jakieś prywatne firmy w ogóle udzielają kredytów osobom z komornikiem? Bo wiadomo, że w bankach nie ma na to szans.

Marcin 2013-06-13 11:45:33
Witam.Potrzebuje 10000 kredytu na splate komornika moje dochody to 2500zl miesiecznie.Czekam na konkretne oferty marcin9291@poczta.onet.pl.

Maria Kasowska 2013-06-13 09:33:49
Prosimy kontaktować się z nami poprzez formularz na głównej stronie. Pozostawiając swoje maile, narażacie się na \"zaśmiecanie\" swojej skrzynki przeróżnymi wiadomościami, za które my nie odpowiadamy.

pozdrawiam,

Maria Kasowska

fila 2013-06-12 23:02:18
Pilnie proszę o pomoc poszukuję pożyczki w kwocie 8000tyś zł , mam zły BIG, BIK i komornika
fila19@vp.pl

Halina 2013-06-12 21:37:00
Kochani potrzebuję kredyt 50 000 na dwa i pół roku.Muszę spłacić komornika i to moja ostatnia nadzieja.wilczyca0@gmail.com

Maciej 2013-06-12 09:44:02
Iwona, Twoja sytuacja faktycznie jest trudna i dziwna. Skoro to Twój eks, to czy na pewno musisz płacić jego długi? Powinnaś chyba najpierw dokładnie się dowiedzieć jak to wygląda od strony prawnej. Ja bym nie płacił.

iwona 2013-06-11 21:38:03
Witam ,bardzo potrzebuje szybkiego kredytu,,wiem ze jest to trudne tak jak moja sytuacja..mam do spłacenia komornika na rzecz mojego eks męża..czeka mnie licytacja mieszkania jak nie wpłacę tej gotowki..proszę o pomoc.

Marek Zet 2013-06-11 11:45:31
Wy jesteście jacyś niepoważni... Żadna uczciwa firma nie udzieli komuś kredytu z komornikiem, szczególnie na takie kwoty - kilkadziesiąt złotych. Zamiast znów się zadłużać, lepiej szukajcie dodatkowej pracy, albo sprzedajcie wartościowe rzeczy z waszego majątku.

Agnieszka 2013-06-10 21:52:47
Witam...
Potrzebuje 3.000zl mam bik i komornika
agnes123-80@o2.pl

Ben wilson 2013-06-09 04:20:28
Witaj,
Gdy potrzebny jest kredyt? np. hipoteką, płacić rachunki i do celów komercyjnych?
Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać kredyt. To proste,
szybka i zaskakująca
niskie oprocentowanie 2% w skali roku.
Do wniosku o pożyczkę, proszę napisz do nas na:
benwilsonloanfirm@yahoo.com

Piotr 2013-06-05 16:33:08
Poszukuje kredytu na spłte komornika 20tys.zl mam stały dochód 2tys.zl co miesiąc.
662934893

Lukasz 2013-06-05 11:53:37
apgr - w firmie Kredyty Chwilówki dają pożyczki z komornikiem do 1000 zł. To akurat sprawdzone i pewne. pozdro

apgr 2013-06-01 17:58:39
Witam!
Mam pytanie. Czy komuś udało się otrzymać pożyczkę z komornikiem? I gdzie najlepiej takie szukać, jest co prawda dużo ogłoszeń ale są to głównie naciągacze.

Magda 2013-06-01 17:19:15
Witam pilnie potrzebóje pozyczki w kwocie 3 tys na rok. Mam złą historie w BIK i komornika.Prosze o kontakt 724122159

Kasia 2013-06-01 12:51:47
Pani Tereso, niestety szczerze wątpię, iż uzyskanie prywatnej konsolidacji na tak sporą sumę (500 tys zł) jest w ogóle możliwe. Oczywiście można spróbować ale firmy pożyczkowe maksymalnie posiadają oferty kredytu konsolidacyjnego na 250 tys. Do tego podała pani zbyt mało informacji. Musi obowiązkowo przy takiej kwocie posiadać Pani jakieś zabezpieczenie.

teresa 2013-05-31 21:00:12
prosze kredyt na splate komornia i inne zobowiazania 500 tysi dochody mam 10 tys a kredy moge 15 lat sama prowadze gospodarstwo tel 603259290 prosze o pomoc

Mike Petter 2013-05-29 18:14:37
Witaj,
Czy potrzebujesz pożyczki, aby zapłacić rachunki lub rozpocząć własną działalność gospodarczą, mogą ubiegać się o pożyczkę teraz i skontaktować się z nami poprzez

E-mail: willsrichardloancompany16@yahoo.co.uk

wniosku kredytowego

Imię i nazwisko:
adres:
Tel:
Wiek:
Zawód:
Kraj:
Kwota kredytu potrzebne:
Czas trwania kredytu:
Cel kredytu:

Pan Mike Petter

Kelvin Jones 2013-05-28 19:05:31


--
To jest małe lub średnie przedsiębiorstwo w ​​oparciu dział kredytu w
Wielkiej Brytanii. Dajemy pożyczki i kredytu specjalnie dla firm małych i
średnich przedsiębiorstw.

Czy jesteś człowiekiem biznesu czy kobieta chce rozszerzyć jego lub jej
pomysłów na biznes? Wtedy was zapewnić, że małe i średnie przedsiębiorstwa
dział pożyczki, jest jedynym miejscem jesteś gwarancją osiągnięcia swoich
marzeń. Małe lub średnie przedsiębiorstwo pożyczki departament rozdawać
kredytu tylko dla 2.5% stawki procentowej, kwota w przedziale £ 5,000.00 do £
300.000,00, a czas trwania maksymalnie 15 lat.

Ja jestem Pan Kelvin Jones, więcej szczegółów i zastosowania prosimy o
kontakt poprzez e-mail natychmiast.
Uwaga: Tylko dla mężczyzn i kobiet (małe lub średnie przedsiębiorstwo).

Pozdrawiam,

Agent: Pan Kelvin Jones
Telefon: (+44) 7012924238
Adres: Inteligis Group, Carradine House
237 Regents Park Road London
N3 3LF
Email: smeloandepartment@hotmail.com


Zofia 2013-05-28 10:29:19
Potrzebuję pożyczki do 5 tys. zł żeby spłacić zadłużenie. Mam złą historię w BIK.

jowita 2013-05-27 19:25:41
prosze o pomoc potrzebuje pozyczki 5tys zł na splacenie dlugów komornika zeby wyczyscic swoja historie mam dwujke dzieci wiec z pesji nie dam rady prosze o odp podaje meil; jowi35@wp.pl
z gory dziekuje


Kalifa 2013-05-24 10:15:20
Tomasz, oczywiście kredyty z komornikiem są dostępne ale na niewielkie kwoty, zwykle do kilku tysięcy złotych, choć to też zależy od konkretnej sytuacji. Ciężko Ci będzie uzyskać kredyt na tak sporą sumę. Banki odpadają, większość firm prywatnych również - nikt nie chce ryzykować. Pozostają prywatni inwestorzy, jednak najlepiej byłoby skorzystać z jakiegoś portalu SL (np. kokos.pl) i tam wystawić swoją ofertę lub poszukać wśród dostępnych. Przynajmniej minimalizujesz ryzyko trafienia na oszusta, no i jakiś zastaw by się przydał. Powodzenia!

tomasz 2013-05-23 13:37:51
witam, od 2 miesiecy szukam kredytu na splate komotnika , potrzebuje 15000 zl. jestem sam bez komotnika dochod byl 2500 zl, gdziekolwiek pisze oddzwaniają banki lub inne instytucje ktore z komornikiem nie udzielają kredytu,moze ktos zna konkretną firme ktor udziela kredytu z komornikiem? niemam juz nadzieji i zyc sie odechciewa, a caly net zawalony info o tym ze z komornikiem mozna dostac kredyt

Anna 2013-05-22 22:52:59
Witam
Potrzebuje 10000 zł.Komornik zabiera mi połowę wynagrodzenia i muszę pilnie go spłacić.Mam dwójkę dzieci i nie wiem już co robić, a dzieci potrzebują jedzenia.
Proszę o pomoc i dziękuję.
Mój e-mail: milanna1@op.pl

Darek 2013-05-22 12:31:01
Witam. Podałem omyłkowo zły e-mail. Poprawny to ilawianin293@wp.pl

Darek 2013-05-22 12:27:45
Witam.Jestem zadłużony i mam komornika oraz zły BIK potrzebuje pożyczki 5.000 . Proszę o informacje na e-maila ilawianin2932WP.PL

Maria Kasowska 2013-05-22 10:14:01
Witam,

każdy z Państwa otrzyma oferty pożyczkowe na podanego e-maila, proszę sprawdzić także spam.

pozdrawiam,

Maria Kasowska

damian 2013-05-21 14:59:17
Potrzebuje szybko pozyczki jestem w bik mam ciaglosc w pracy od ponad10 lat zarabiamok 3500 potrzebuje ok 7000 .prosze o kontakt na meila filemon7@onet.pl

tomasz 2013-05-21 11:35:59
witam, kilka lat temu wyjechalem za granice, w tym czasie bratowa narobila mi niezlego bigosu, a wszystko wychodz teraz komornik za komornikiem, zly big,szukam 15000 zl na splate zaleglosci, mam umowe na stale od 10 lat w jednej firmi, dochod bez zajec to 2500 zl, teraz komornik zabiera 1000zl , potrzebuje kredytu, pozyczki pozabankowej pod weksel na min 3 lata.adres emali;ewawittke@wp.pl

Paulina 2013-05-20 16:28:36
Witam jestem w rej bik i krd pilnie potrzebuje pozyczki ratuje mnie 1500 zl prosze o kontakt paulina-brak@wp.pl

daga 2013-05-20 13:18:56
proszę o podanie linka do formularza na stronie głównej. interesuje mnie \"pożyczka z komornikiem\" . dziękuję

Tomasz Kwaszyk 2013-05-20 10:53:50
Jeśli chcą Państwo otrzymać oferty spełniające Państwa oczekiwania, prosimy wypełnić formularz na stronie głównej. Komornik nie jest przeszkodą w uzyskaniu pożyczek, oczywiście pod warunkiem, że są to niewielkie kwoty, aby móc Państwu pomóc musimy mieć więcej informacji o Państwa sytuacji finansowej, proszę więc o kontakt,

pozdrawiam

Tomasz Kwaszyk

Irena 2013-05-19 22:18:26
mam zly BIK i zalegle oplaty gdzie dostane pozyczke

monika 2013-05-19 10:58:36
Witam poszukuję pożyczki pod weksel w kwocie 2000 zł mam zły Bik.Posiadam umoę o pracę.
jackowiak221@interia.pl

Marta 2013-05-18 12:45:33
potrzebuję pożyczki 6000 ale na raty nie chwilówki edysia0280@o2.pl

Arkadiusz 2013-05-17 21:48:53
Pilnie potrzebuję 1000 zł.mam złą historię w bik i zaęci komornicze.proszę o pomoc.

Tomasz Kwaszyk 2013-05-16 12:30:51
Panie Krzysztofie, w pana przypadku kredyt na kwotę 50,000 zł będzie dostępny pod warunkiem posiadania przez Pana jakiegoś zabezpieczenia, gdyż jest to spora suma zobowiązania, a wiadomo, że posiadając zajęcie komornicze nie jest Pan odbierany przez większość firm jako wiarygodny klient. Ale oczywiście zawsze można znaleźć jakieś rozwiązanie, proszę więc o kontakt przez formularz na stronie głównej.

pozdrawiam,

Tomasz KwaszykKrzysztof 2013-05-16 01:18:43
blagam o pomoc potrzebuje pozyczki na splate komornika mam zla historie w bik .sam pracuje mam na utrzymaniu rodzine komornik zabiera mi polowe wynagrodzenia razem z zona jestesmy na skraju wyczerpania ,nie wiemy juz co mamy robic wszedzie mamy odmowy .blagamy o pomoc potrzebne jest nam 50.000

Hanka 2013-05-15 20:32:30
Poszukuję pożyczki 4000zł,dochodem jest emerytura, na której jest zajęcie komornicze,dochód po odjęciu zajęcia wynosi 1850zł,mogę spłacać do 400zl miesięcznie.Proszę o kontakt z osobami prywatnie udzielającymi pożyczek- hanula01@yahoo.pl

Tadeusz 2013-05-15 11:26:42
już straciłem wszystkie nadzieję, nikt nie chciał mi pożyczyć pieniędzy ze względu na komornika, mogłem zapomnieć nawet o drobnych sumach ale dzięki tej stronie znalazłem odpowiednią pożyczkę 600 zł - może nie dużo ale wystarczyło by spłacić długi i wyjść na prostą, dziękuję !

Sebastian 2013-05-12 21:15:18
Witam.
Pilnie poszukuje pożyczki w wysokości 4000tyś zł z komornikiem
E-mail sebastian.org@op.pl

Sebastian 2013-05-12 21:14:45
Witam.
Pilnie poszukuje pożyczki w wysokości 4000tyś zł z komornikiem
E-mail sebastian.org@op.pl

IZABELA 2013-05-11 16:58:18
potrzebuje pilnie pożyczyć3.000zł na krótki okres max 1 miesiąca tylko mam problem mam komornik

KRZYSZTOF 2013-05-10 20:43:49
Jestem zainteresowany pożyczką z komornikiem.

Pozdrawiam.
krzysztofplock@op.pl

KRZYSZTOF 2013-05-10 20:42:34
Jestem zainteresowany pożyczką z komornikiem.

Pozdrawiam.
krzysztofplock@op.pl

Tomasz Kwaszyk 2013-05-07 13:43:13
Pani Elżbieto,

jaka kwota pożyczki Panią interesuje?

pozdrawiam,

Tomasz Kwaszyk

Elżbieta 2013-05-07 10:15:56
poszukuje pożyczki z komornikiem pozabankowej

Anders 2013-04-25 10:57:27
leokadio a jak ktoś ma się z Tobą niby skontaktować jeśli nie podałaś żadnego namiaru na siebie:]? Wyślij lepiej wniosek na głównej stronie i dostaniesz różne ciekawe oferty - ja tak znalazłem kredyt na 6 tys zł, który spełniał moje warunki i możliwości co do spłaty.

leokadia 2013-04-18 19:57:48
a komornika 7000tys na procent na 2lata,czekam na meil

tomek 2013-04-17 11:53:12
10000 oddaje 500 miesięcznie 25000 na weksel na spłate 10 chwilówek 535237342

karolina 2013-04-17 01:11:29
karolina.kubacka@onet.eu

vicky danis 2013-04-16 20:34:16
Vicky Danis pożyczki usługi

Renomowanych, uzasadnione i akredytowanych pieniędzy kredytodawcy i specjaliści, którzy pomagają zatrzymać pożyczkowe złej historii kredytowej, kredytu oraz stopy procentowej 2% tylko dla osób fizycznych i współpracy organów i firm potrzebujących pomocy finansowej w każdym świecie.

Oferujemy pożyczki dla interesów indywidualnych i korporacyjnych z niskim oprocentowaniem 2% gwarancji (ID, zabezpieczenie społeczne, 100% gwarancją).
Nasze profesjonalne doradztwo nie jest wiążąca.

Nasza opłata za obsługę pożyczki w wysokości 2%

refinansowanie
kredyty inwestorów
Kredyty samochodowe
konsolidacji zadłużenia
Kredyty biznesowe
Prywatne pożyczki

Podoba odpisać, jeśli jesteś zainteresowany, wypełnij poniższy formularz, abyśmy mogli rozpocząć przetwarzanie pożyczki

Kredytobiorców i wykonawcze pełne oświadczenie

Nazwiska kandydatów: ____________________
Kwota kredytu wymagane: __________________
Długość pożyczki: _________________
Cel kredytu: _______________________
Adres wnioskodawcy: _________________
Zawód: __________________________
Miasto: ___________________________
Stan: __________________________
Kraj: __________________________
Gatunek: _____________________
Wiek: ________________________
Mobile: ___________________________________

Oczekujemy dobrych relacji między tobą a kredytu usług Vicky Danis.

Vicky Danis finansowe podpis pożyczka Inc
Kontakt: E-mail: vickydanisinc@yahoo.com
C. E.O. VICKY Danis
dyrektor

iwa 2013-04-16 18:29:59
Proszę o informacje gdzie można załatwić kredyt lub chwilówkę gdy mam komornika na poborach.

Wioleta 2013-04-11 11:08:56
Witam
Jestem 38 letnią rencistką samotnie wychowującą 14 letniego syna,życie różnie mnie doświadczało wiadomo raz lepiej raz gorzej.Jestem tu ponieważ szukam pomocy finansowej od osoby prywatnej o dobrym sercu i znającą życie.Mam cichą nadzieję że znajdzie się osoba życzliwa która będzie chciała mi pomóc i za razem zaufać.Pilnie potrzebuję pomocy finansowej na obecną chwilę na kwotę 4000 tyś. zł.Moja renta inwalidzka jest za niska by uzyskać w banku pożyczki/kredytu.Jestem w stanie spłacać w ratach miesięcznych po 250 zł.Jestem w bik.Proszę pisać na e-mail wioleta.74@o2.pl.Z poważaniem:Wioleta.

Maria Kasowska 2013-04-10 14:19:19
Prosimy nie podawać danych osobowych w komentarzach. Można skontaktować się z nami poprzez wypełnienie formularza dostępnego na głównej stronie.

W przypadku wzięcia tak dużej kwoty kredytu, wymagane jest posiadanie zabezpieczenia.

pozdrawiam,

Maria Kasowska

bartek 2013-04-09 18:26:22
witam jestem zadlzony na 7555 zl i mam do tego komornika zla slawe w bik potrzebuje pozyczki w wysokosci do 15000 zl prosze o kontakt bartosz.andr@gmail.com

Aleksandra 2013-04-02 22:29:15
Witam.Mam zly bik i komornika.Prosze o pomoc Potrzebna pozyczka 20 tys zlna splate chwilowek i utworzenie mini dzialalnosci raty z procenetem platne miesiecznie.Pozdrawiam

Barbara 2013-03-27 21:15:01
potrzebuje pozyczki 1000zl na miesiac

xyz 2013-03-25 17:48:56
Adrian provident nawet Ci nie da kredytu jak masz komornika, tak jak większość firm prywatnych. Na pewno kredyty-chwilówki udzielają takich właśnie kredytów dla osób z zajęciami komorniczymi ale można liczyc na max 1000 zł

Adrian 2013-03-19 17:26:47
Witam.
SZukam kredytów bez bik z komornikiem na kwote 4 tys zł.tylko nie provident

PIOTR 2013-03-18 23:47:38
Przepraszam , słaby jestem w tych tematach, oto dane:

PIOTR POPSUJ

UL.J.J.HAFFNERA 31/3

81-717 SOPOT
AD REM Wykończenia Wnętrz
NIP 585-113-30
REGON 220497591
TEL 515 680 670

Witam

Jestem zainteresowany udzieleniem mi pożyczki,kredytu w kwocie : 5.000 - 8.000 zł.

W skrócie przedstawię moją sytuację :

- jestem notowany w BIK,posiadam zajęcie komornicze, nie regularnie płacone składki ZUS,
- od 2007 roku prowadzę dzialalność gospodarczą w branży remontowej.
- z w/w powodów nie wykazuję oficjalnych dochodów ( w US nie mam zaległości)
- pozyskane środki finansowe potrzebuje na poszerzenie i rozwój mojej dzialalności.
- nie posiadam środków ani mienia mogącego stanowić zabezpieczenie

Realna kwota spłaty ewentualnej pożyczki to około 800 zł miesięcznie.
Oczywiście rozpatrzę wszystkie inne propozycje wysokości pożyczki jak i systemu spłat.

Pozdrawiam Piotr.

p.s. wszelkich dodatkowych informacji oczywiście udzielę.

Znajdź pożyczkę wg własnych wymagań..

 

Chcesz więcej pożyczek z wysoką przyznawalnością ?

za 2 minuty wyślemy Ci same najlepsze oferty !

Podaj swój email

 


Dodaj swoją opinię, komentarz lub zadaj pytanie :