NeoBank
Warning: include(adwords1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/kylu79/ftp/polecanepozyczki.pl/index.php on line 120

Warning: include(): Failed opening 'adwords1.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/kylu79/ftp/polecanepozyczki.pl/index.php on line 120

neoBANK to wielkopolski Bank Spółdzielczy, który w chwili obecnej posiada swoją sieć placówek niemal w całym kraju. W ofercie banku znajdziemy zarówno usługi i produkty dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

neoBANK najbardziej znany jest jednak z niezwykle dużego wyboru wśród atrakcyjnych lokat.

Byłeś lub jesteś klientem tego banku?  Wyraź swoją opinię w komentarzu (zejdź na dół strony aby dodać komentarz).


Nasze oferty pożyczek są dostosowywane do Twoich bieżących potrzeb, aby zapoznać się z nimi, podaj nam tylko >> imię i adres email, na który wyślemy Ci oferty pożyczek z wysoką przyznawalnością.

>> Wyślij prosty formularz - zaraz otrzymasz oferty najlepszych pożyczek.

Aktualnie kilka firm pożyczkowych oferuje Pożyczki całkowite 0% na 30 dni. Nie ma w tym żadnych kruczków. Jeśli oddasz pożyczone pieniądze w ciągu 30 dni to za jej udzielenie i korzystanie z niej nie zapłacisz ani 1 grosza. Zobacz aktualne oferty >> Pożyczek Prawdziwe 0%.

WAŻNE !! - Zanim zdecydujesz się na zaciągnięcie jakichkolwiek zobowiązań finansowych, zapoznaj się z naszą poradą dotyczącą >> ODPOWIEDZIALNEGO POŻYCZANIA PIENIĘDZY  -  To na prawdę bardzo ważne, żeby pożyczać pieniądze tylko w sytuacjach kiedy są nam one niezbędne i mamy pewność,  że nie będziemy mieli problemów z ich spłatą oraz, że raty pożyczki nie wpłyną negatywnie na nasz poziom życia. Zobacz porady dotyczące >>  FINANSÓW OSOBISTYCH

 

Opinie Klientów :


Marta 2013-05-22 10:30:59
NeoBank to Wielkopolski Bank Spółdzielczy - dla większości osób nieznany właśnie ze względu na jego obszar działania, czyli w Wielkopolsce. Poza tym jest to młoda instytucja. I nie przesadzajmy z tymi wypowiedziami, jeśli nie wiemy nic o tym banku to chyba komentarze są zbędne.

Ja osobiście byłam klientem neobanku i nie mam im nic do zarzucenia, mają świetne indywidualne podejście do klienta, widać, że zależy im na dobrych relacjach i zadowoleniu obu stron.

Wianda 2013-03-15 21:33:58
Neo? co? kurwa, o czym wy tu gadacie?? Jeszcze moze Kosmobank?

tedes 2013-01-14 10:57:20
Pierwszy raz słysze o takim banku? w ogóle tych instytucji jest zdecydowanie za duzo i mozna sie pogubic
Znajdź pożyczkę wg własnych wymagań..

 

Chcesz więcej pożyczek z wysoką przyznawalnością ?

za 2 minuty wyślemy Ci same najlepsze oferty !

Podaj swój email

 


Dodaj swoją opinię, komentarz lub zadaj pytanie :